• uzun zamandır indirimli şekilde sarılmış tütün kullandığım için beni teğet geçen durum. *

şaka şaka bunlara da zam yakındır
  • an itibariyle parliament night blue 29tlye aldım.
  • yılbaşında bırakmıştım
  • günde 1 paket içen biri için aylık 1.000 tl neredeyse. günde 1 filtre kahve içsen dışarda o da ayda 1.000 tl . gitti asgari ücretin yarısı
  • hiperenflasyon ortamındayız. az bile gelmiş. yakın zamanda akaryakıt dahil herşeye zam bekliyorum. yoksa siz hala yaz gelsin güneş açsın düzelecek, sonbahara kraliz masallarına inanıyor musunuz? *
  • adam yazmış...bana koymaz isterse her gün zam yapsın,halk düşünsün...ve bunu gurur duyarak söylüyor..

bahse girerim akp de, böyle mal muhalifler oldukça biz de her gün zam yapalım..nasılsa hoşuna gidiyor,adama koyuyor diyordur... adamın verdiği her kuruş akp'nin kadrolarına gidiyor ve mutlu mesut adam...
  • 3 yıl oldu bırakalı geri dönmeyede niyetim yok…ben bırwktığımda muratti 12 lira mı neydi
  • 10 senedir tütün kullandığım için beni ilgilendirmeyen zamdır. çevremde de herkes tütüne geçti ve herkes çok mutlu. tütün saramam, onunla uğraşamam diyen herkes çatır çatır tütün sarıp içmekte.

bu sigara zamlarından sonra hala paket sigara alıp içen ağır kerizdir.

dip not: tütünü lütfen saçma sapan kalın kağıtlar ile sarmayın mundar ediyorsunuz, tadını bozuyorsunuz. sonra da sevmeyip bırakıyorsunuz. arkadaşlar tütünü arap kağıdına sarıp için.

rev: sigarayı bıraktım arkadaşlar, içmeyin boşverin. ben çok memnunum içenlere de bırakmalarını tavsiye ederim.
  • çelikhan tütünü forever
  • koyu bir ampülcü komşum var ağzından köpükler çıkarak savunuyor sigarayı bırakmış hayırdır dedim; hayat pahalı eşimle ikimiz içince çok oluyor söylemi üzerine ohh olsun dedim daha çok zam gelsin bunlara girsin yoksa anlamaz kendileri.
hesabın var mı? giriş yap