• araştırma yapılırsa evet, %90-95 gibi bir hayır ile karşılaşılabilir. ama teklif edilirse %10-15'i geçmez hayır cevabı.
  • 500 bin dolara bedenini 'kiralamayan' kadındır.

(bkz: orospunun yemini parayıı görene kadar)

sıcak parayı ortaya koyalım da sonra oran tartışalım bence.
    ayrıca burada namus timsali gibi geçinen arkadaşların dm çalışmalarını hayret ve ibretle izlemekteyiz.

görece yüksek olan bu para herkesin kafasını karıştırabilir deyip hem de arttırıyorum.

bu parayı sözlükte reddedecek erkek sayısı da bir elin parmağı kadar olur. *
  • bu teklifi reddedecek %1 ile 5 lik bir azınlığa dahil olduğumu, bazı şeylerin satılık olmadığını gösteren anketimsi.
  • bi kere de şu teklif biz erkeklere yapılsın ya.

edit: başlık sahibi bir kaç örnekleme yapmış ve buna göre vereceğimiz cevapları merak etmiş. 500 bin dolara yapabileceklerimi anlatsam uykularınız kaçar.

edit2: hemcinslerimden g.t verir misin gibi çok naif çok kibar sorular alıyorum, belli ki gelmeye de devam edecek. bu soruyu sizin güzel hatrınıza 2 bin dolar karşılığında cevaplarım.
  • ben değilim. kadın da değilim zaten.
  • hayır yüz bin kere hayır, aşksız sevişebilecekler buyursun, ha bir de kısacık ömrümde aşkı bulmuşum hem de bedava satarmıyım 500 bin dolara :d
    şöyle sorsalar olurdu 500 bin dolara gerçek aşkı bulacaksın deseler borçlanırmısın? ona cevabım evet.
  • artık zor bir ihtimal olduğuna imkan veriyorum, bizler kendi inanış ve ilkelliklerimizi bırakarak batıya adapte olma arasında yol alma aşamasındayız.
    bir arayış içerisindeyiz ancak bu arayış toplum için hoş bir arayış değil. belki her insanlık dönemi arayış vardı ancak bu kadar gün yüzünde değildi.
  • o paraya burda herkese alagavat diyen arkadaslar „önce hanim mi yoksa ben mi?“ diye sorabilirler.
  • makarna ve kömüre ruhlarını satanların beşyüz bindolara tüm sülalesini izaya getirip tırnak kontrolünden geçirip satarlar diye düşündüğüm bir başlık.
hesabın var mı? giriş yap