• iyice nefretimi kazanmış oluşum. ulan, yarım dakikalık video için yirmi saniye reklam izletiyorsun. video dursun diye tıkladığımda gerizekalı sitene yönlendiriyorsun. videoyu izlerken alttan da reklamı çakıyorsun. ne güzel be.

son yıllarda halkı s**me yöntemi olan reklamlardan nasiplenme sitesidir 59 saniye. bir daha mı? nah tıklarım. beni artık s**emezsiniz. yeni yöntem geliştirin, benimle yine münasebet kurmak için.
  • bir gün olsun şu 59 saniyenin çalıştığını görmedim.

edit: siteden birisi burada yazdığım sorun ardından hemencecik hangi işletim sistemini vs. kullandığımı sordu, düzeltelim dedi. en azından sorunlarla ilgilenyorlar, sevdim.

edit 2: ubuntu kullanıyorum, anlaşılan ubuntu'daki player ile bir uyumsuzluk var.
  • amacı youtube'daki her videonun sadece 59 saniyelik kısmını o videoya referans vermeden başka bir başlıkla yayınlamak olan site.
    dünyanın en gereksiz girişimidir.
  • bir de gitmişler zorla izlettirilen reklamlardan almaya başlamışlar hani 10 saniye boyunca izlemek zorunda kaldığın.

arkadaş zaten kıytırık bir sitesin, ekşi sözlük sayesinde varsın, yoksa kimse adını sanını duymazdı. bu nasıl bir çirkinlik?

baştan edit: bu entry ile marka değerine gelecek zarara koyyim!
  • videoların oynatılamamasının nedeni ghostery gibi istatistik toplanmasını önleyen yada ablock gibi reklam engelleyen programlardır. sanırsam sorun adnet(medyanet) kaynaklı, ayarlardan izin verilirse izlenir sonrada kendi kendine sorulur ben bu programları ne bokum yemeye yükledim diye!

edit:imla
  • sanarsin videolari yuzbinlerce tik aliyor gibi daha bir sene olmus reklam olayinin amina koymus sitedir. merak ediyorum reklam verenler videolarinin izlenme sayisina, sitenin uye sayisina, populerligine hic bakmiyorlar mi?

eksisozlugun boylesine daha premature olan bir siteye yeni gelinin yarra atladigi gibi atlamasi da ayri bi olay. ulan eksivideo.com gibi bi site yapsaydiniz daha faydali olurdu. sozlugu ordan beslerdiniz en azindan.
  • işyerinde ekşisözlük okurken sağ cenahtan fırlayan memeli götlü videolarından bıktığım site. illa adblocker mı kullanalım lan?
  • amentüsü , "zaman değerlidir, insanların zamanını çalmayalım bari" olan, 59 saniye video için, 20 saniye reklam dayayan site.
    tamam, kimse size amme hizmeti yapın demiyor ama, sadece 59 saniye gibi bir iddianız olunca, göze batıyor bu reklamlar.

bir yerde de; işte bunlar hep pazarlama
  • sene olmuş 2013 hala (bkz: video bulunamadı). nedir olm bu hata ya, bir düzeltemediniz 1 yıldır. kullandığım tüm bilgisayarlarda chrome'da çalışıyor ama firefoxda video bulunamıyor. ben de inadına açmıyorum chromeda. not: işletim sistemi linux.
  • dünyanın en ezik video sitesi.
hesabın var mı? giriş yap