• en fazla karla karışık yağması beklenmektedir. çok yüksek semtlerde belki 2-3 cm. tabii bu şimdiki görünüm. çıktılarda ekstra bir durum gerçekleşmesi öngörülür ise güncellerim.

basının abartmasına aldanmayınız.
  • türk basınına haber verin balkanlardan gelen soğuk hava dalgası edirne tarafındaki gişeleri geçip gelmiyor. balkanlardan geliyo olsa bile gişelerden geçmiyor en azından. ne olur gişelere gidip çekim yapıp haberi oradan sunmasınlar. bıktık her sene aynı boku yemelerinden.
  • kokusu gelmeye başlayan yağıştır.

(bkz: kar kokusu)
  • bugün 20 dereceden sonra şok etkisi yaratacak yağıştır. iyiydik böyle.
  • beylikdüzü'nde başladıysa, yarın sabaha anca anadolu yakası'na geleceğini düşündüğüm yağış.
  • yükseklerde etkili olan yağış, tuzla ve maltepe'nin yüksek kısımlarında şuan etkisini göstermiştir.
  • heveslendirdiniz yok birsey....
  • beylikdüzü'nde çalışan biri olarak katılmadığım yağış. burada havada bulut bile yok ve güneş var beyler.
  • garip bir yağıştır, henüz düzene oturmamıştır. sabah tepelerde* yerler bile kuruydu, arabayı çıkardım hayırlısı diyerek. köprüden çıkmamla beraber kavacıkta patır patır atmaya başladı, ümraniye'ye gelene kadar yol kapanmasın tutmasın diye hatim indirdim. şu anda ümraniyeden bildiriyorum. on dakika önce öküz gibi bastırdı, her yeri örtüyle kapladı, şimdi durdu aradan bi yerden güneş geliyor. hayırdır inşallah.
hesabın var mı? giriş yap