• 2022 katar dünya kupası 2. tur maçı. ispanya'nın bugünkü japonya maçında yaptığı hile hurdadan sonra tüm dünya yenilmesini ister herhalde. fas da fena takım değil, şu ana kadar çok derli toplu bir futbol oynadılar. yani ispanya bu kadar dolap çevirdiği için pişman olabilir.
  • saat 18.00'da başlayacak 2022 dünya kupası son 16 turu maçıdır.

ispanya fas ile eşleşmek için tabiri caizse maçı sattı bu yüzden fas'ı tüm kalbimle destekleyeceğim maçtır.
  • ispanyolların türlü yavşaklık yöntemleri kullanarak fas ile eşleşmesi sonrası 2022 katar dünya kupası bünyesinde oynanacak son 16 maçı. o gün hepimiz faslıyız.
  • fas 3-1 alır, ispanyol çakalları da ilahi adaletini bulur
  • fas kazansın diye yırtınacağım maç.

almanya'dan bana ne de amk, böyle de satış olmaz.

edit: sktirin gidin şimdi. ahahhahaha.
  • kaybeden ispanya'yı terk eder
  • ispanya'nın yaptığı çakallığın bedelini ödemesini dilediğim maç. fas milli takımı oyuncusundan teknik heyetine iyice bilenmiştir bu akşam. umarım ispanya açısından dünya futbol tarihine geçecek bir utanç öyküsüne dönüşür.
  • ispanya 1. olup hırvatlarla eşleşmeliydi. sözlükçüler ancak böyle tatmin olurlar. helal olsun ispanya'ya nasıl koydular almanya'ya. kafiyeli de oldu. hem kendi işlerini gördüler hem almanları elediler
  • hakiminin kanada maçı sonrası annesiyle olan fotoğrafı gördüm. zaten sahtekar şımarık ispanyolları günahım kadar sevmezdim. o gördüğüm kare beni daha çok fas’a bağladı.

haydi endülüs’ün torunları. gün intikam günü.
  • ultras sur (real madrid) & frente atletico (atletico madrid) ve diğer benzeri futbolu grupları, faslı taraftarların olası maç sonu eylemlerini önlemek için güçlerini birleştirip sokakları koruyacaklar. bu nedenle ispanyol taraftarları salı günü saat 16:00'da madrid'i savunmak için sokaklara çıkmaya çağırıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap