• kredi kartı borcuda varsa tadından yenmez
  • (bkz: anketor)
  • 6 aydir maas alamayan calisanin is akdini hakli olarak feshetmedigi her gecen gun onun zararinadir zira gecen her gun icin kotu durumda oldugu sinyalini veren yahut sirf ibnelik olsun diye maas odemeyen isverenden olan alacaklarindaki onceliklerini geri basamaklara tasimaktadir. bu iscinin kesin kullanmadigi izinleri de vardir. bu fesihle birlikte gecmise donuk kullanilmayan izin gunleri de ucret alacagina donusecektir.
  • iş akdini bilemem ama feci azap çeken çalışandır. maddi sıkıntının yanında yaşadığı ruhsal bunalım da fenadır. onu bu duruma düşürenin allah her türlü belasını versin.
  • çaresizlik!
  • 1 ay maaş alamadım mı o iş biter benim için. 6 beklemek ne demek ya. o parayi vermeyen adamın patronluğuna sıçayım
  • ülkemizde "serbest piyasa" kılıfı giymiş sömürü düzeninin başındaki kodamanların göbek çaplarının büyümesine farkında olmadan emeği sömürülerek katkıda bulunmuş, büyük ihtimalle evde yiyecek ekmeği olmayan (tabi evi varsa), emekçi, ezilmiş ve gariban insan modelidir. allah hepimizin yardımcısı olsun be kardeşlerim.
  • 5 yıldır müdürlüğünü yaptığım iş yerinde henüz tek seferde ve gününde bir maaş alma şerefine ulaşamadım...ve şu anda içeride en az 3 maaşım var
hesabın var mı? giriş yap