• 6 mayıs 2023 kk'nın doktorları ve yargıçları hedef alması olacaktı ama karakter sınırı

muhalif bir doktorum ancak bu hiç hoş olmadı sevgili kılıçdaroğlu.
    neymiş bu gözünüze dizinize dursun 20 bin liralık doktor maaşı bir dilinizden düşüremediniz!
    resmen oy verme bana diye yırtınıyorsunuz....
    ilgili video twitter
    daha seçilmeden böyle diyen birisi seçilince allah bilir ne yapar!
    acilen açıklama veya özür bekliyoruz.

edit:
    özelden söven herkese itinayla dava açacağım.
    bakın tweet altında bile doktorlar ne kadar irrite olmuşken bana burda sövmeniz hiçbirşeyi değiştirmez.
    bir tane dangalak direk 'sus fetöcü' yazmış. şimdi o düşünsün! ben ateistim bir kere :)
  • maaşları düşüreceğim, bedavaya çalıştıracağım dediği yeri duyamadığımdan deli zırvası olarak nitelediğim konuşmadır…

ben de doktorum, rahatsız olacak bir şey duymadım…
  • şaşırtmamıştır. kala kala elinde sosyal medyada trollüğünü yapan kifayetsiz muhterisler kalacak bu gidişle. zaten meydanlar alanlar yaptığı mitingler 2018 muharrem ince mitinglerinin dahi gerisinde kaldığını gösteriyor. ilk turda reise seçimi kazandıracak.
  • lafı götünden anlamak diye buna denir...
  • doktor ve yargıç maaşları ile yüksek öğretim mezunu diğer çalışanları kıyaslayan kılıçdaroğlu adaletsiz ve eşitsizliğin farkında olduğunu dile getirmiştir.

doktorlar kadar para delisi başka bir meslek grubu olmayabilir. kendilerine sanki en yüksek maaş garantisi verilmiş gibi bu kadar içi boş refleks geliştirmenin motivasyonu nedir merak uyandırmaya başladı. paranın kölesi bir oluşum oluşuyor.

bir seçim yapılır, meslek sahibi olunur, neticede memur olduğun için devlet farklı zamanlarda farklı koşullar sunar sen de seve seve kabul edersin ya da siktirip gidersin.
  • bazen bazı insanların gerizekalı olmak için yoğun çaba harcadığını görüp üzülüyorum.

tanım girelim: olmayan hedef almadır
  • üstedit:
    ya siz ne değişik tiplersiniz ya.
    tsede calisan muhendis arkadaslar bir kariyer planlamalarinin olmamasindan, mecburen calistiklarindan gecim sıkıntısı cektilerinden bahsediyorlar.
    kk de, sizi biliyorum diyor, düzelteceğiz diyor ilgi isteyen doktor arkadas buna alınmış.
    saka misin lan sen, bu toplum halen seni degerli görüyor, bence toplum artık herkese deger vermemeli.

(bkz: doktorların özel ilgi beklemesi)
    arkadaşlar işini iyi yapan her insan ilgi bekler ama bu size karsi bir ayrimciliga dönüşmemeli.
    hepimiz biliyoruz ki testi en iyi ve en hızlı çözdüğünuz icin tıbbı kazandınız.
    hastalariniz icin bir sorumluluk kabul etmiyorsunuz.
    ex oldu ifadesi siradan bir ifade sizin icin.
    empati yapmadığınız için insanlari da anlayamiyorsunuz.
    aranizdaki yuzde 5 veya 15 gercekten secilmis ornek insanlara lafim degil bunlar. ama
    kiminiz hayallerinin bu olmadığının coktan farkina bile vardi.
    bakın deprem oldu, ilk aranan is makinesi operatörleri oldu. her insan özeldir siz de özelsiniz.
    ama hep bana hep bana özel ilgi talebiniz, toplumdan soyutlanmaniza, toplum tarafından da dislanmaniza sebep oluyor.
    umarim hakettiginizi düşündüğünuz degeri görürsünüz, ne diyeyim, ne desem gg çünkü..
  • patavatsızca konuşmalardır.

“...doktorlara iyi para verdiler size vermediler” gibi bir laf sarfetmek için, en kriminal mahalledeki mahalle kahvehanesinin en kadrolu cahili olmak gerekir.

bir tıp hekimini mühendis ile kıyaslamak, mukayese etmek, farklı meslek gruplarını birbirlerine karşı kışkırtıcı cümleler sarfetmek, bir devlet adamına yakışmaz ama kılıçdaroğlu’na yakışır.

çünkü; “bana arkadaşlarını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim...”

üç gün daha böyle konuşmaya devam etsin, her gün %3’lük oy kaybı ile kepenki indirir.

biz boşuna demedik kılıçdaroğlu’ndan aday olmaz diye.

kendisini bugün emsali görülmemiş bir dalkavuklukla destekleyenlerin 8 gün sonraki paylaşımlarını göreceksiniz.

yanlış seçim! yanlış aday! yanlış zaman...
  • sadece ve sadece hekimlerin ayrıcalıklı olmasını isteyen bir suserin, alınganlık ve manipülasyon içeren başlığı.
  • bol keseden sallarken bazı meslek gruplarını incitmiş açıklama. eğitim fakültesi mezunu atanamayan öğretmen daha çok olduğu için diğerlerini harcamış.
    (bkz: kaş yaparken göz çıkarmak)
hesabın var mı? giriş yap