• an itibariyle gerceklesendir.

edit:imamoğlu: "vız gelir tırıs gider" sözümden dolayı özür diliyorum, geri kalan sözlerimin aarkasındayılink
    bu saçma sapan sözden değil nagehan ile buluştuğu için oy aldığı seçmenden özür dilemesi gerektiğini düşünüyorum.
    neden mi çünkü o tetikçi , atatürk'e diktatör diyecek kadar zavallı cahil biri. link ne işi var senin yanında .

ayrıca nagehan'a yargı önünde hesap sormayacak adama oy vermem. nokta
  • "vız gelir tırıs gider" lafı için de olması gerekendir. biz akp'li seçmen veya erdoğan destekçilerine benzemeyiz; bize edilen her laf için özür bekleriz, biz tapmayız.

ek: “zaten onun için dilemiş” diye mesajlar gelmiş; benim için asıl olay nagehan alçı denen kadınla fotoğraf karesiydi, öbürü için de dilemiştir umarım dedim. başlık ilk açıldığında açan arkadaş sadece özürü yazmıştı. meğer dilenen özür benim “vız tırıs için de dilesin” dediğim yere imiş bir tek. bence alçı’yla ilgili kareye de gelmeli ya neyse…
  • vız gelir tırıs gider sözü nedeniyle özür dilemiştir.
  • yemeyiz
    özür dilemesi bile üstten
    allah'ım resmen rte 2.0
    sana oy moy yok kardeş
    rte'nin karşısına ceket koysunlar ona oyumu veririm ama sana asla
  • https://twitter.com/…ort/status/1522872405219332097

artık bu mevzu kapanmalı. gereken ders verildi. eleştiriler yapıldı. bir kesim muhalefet asıl suçlu olanı unuttu, gündemi unuttu ve bir iki lafın peşine takıldı. akp nin linç tuzağına onlar da katıldılar. herkes hata yapar. ekrem de mansur da kemal de başkası da.

şu bir gerçek ki ekremin bu kadar kredisi var. muhalefetin seçimi kazanma ümidi varsa ekremin akp yi iki kere yenmesinden ve o süreçte gösterdiği duruştan dolayıdır. bu yüzden eleştiriye tamam ama bu adam tayyip gibi olacak diyerek hem vicdanınıza hem aklınıza ihanet etmeyin, akp nin tuzağına düşmeyin. dağılmayın.

bu adam seçim zamanı hem nagehanı hem de başka yandaş gazetecileri canlı yayında nasıl madara etti, nasıl çatır çatır tartıştı unutmayın.

bu adam seçim gecesi binali'nin kazandık açıklamalarından sonra nasıl işin peşini bırakmayıp mücadele verdi unutmayın.

bu adam vakıflara,derneklere, cemaatlere aktarılan milyarları nasıl kesti unutmayın.

akp nin linç politikalarına, itibar suikastlerine aldanmayın, ortak olmayın. uyanık olun !
  • olması gereken ama samimi degil bu kadar tepki almasa özür dilemezdi
  • kendi seçmenini cepte garanti gören şahsın özrüdür. ben kabul etmiyorum. gözümden düştü. kendisinde recep tayyip erdoğan'ın gençliğini görüyorum.
  • en azından tepkileri anlamaya başladığını gösterendir.

bu da bir şey. 20 yıldır vik vik ötüp duran tiplerden bunu da duyamadık hiçbir zaman.
  • düşünmeden konuşmanın bir vebali olduğunu göstermiştir. oysa bu millet ağzına geleni söyleyeni pek sever! en azından seçmene saygısı var.
  • sıçtı cafer don getir
hesabın var mı? giriş yap