3 entry daha
  • güç bela 2 puan verdiğin rezaletleri merak ettim ben bunu siktir et.
  • millet açlıktan kendini yakarken, bunlar yemek soğuk geldi diye tez yazıyor. gerçekten derdinizi sikeyim!
  • yemeğin yarısını yiyip, öncesinde çay içip sonra -ne bahaneyle olursa olsun- hiçbir ücret ödemeden bir restorandan çıkıp gitmeyi kendisine yakıştıran bir çaylağın gereksiz şikayetidir. ankara'ya gidince ilk uğrayacağım yerlerden biri de kocatepe kahve evi olsun diye not aldım. nadir ile tanışıp kendisini tebrik edeceğim.
  • yer kendini belli etmiş ama sen idrak edememişsin.
    5/10
  • adama utanmaz deyip kışkırtmışsın, ne yapacaktı sana. müşteri her zaman haklıdır diye işletme çalışanlara karşı böyle agresif tutum izleyebileceğiniz anlamına gelmiyor.
    rezalet puanım: güç bela 2/10
  • bu devirde işletme sahibi olmak da zor gerçekten.

rezalet puanım: 2/10
  • 2020 güzel rezalet yapmıyor. puanım 2/10 o da saç için. kıl tüy sonuçta.
  • (bkz: yelp)
  • geçmiş olsun .

normal şartlarda, yaşanan haklı müşteri memnuniyetsizliği, prensipleri ve itibarı her yönden oturmuş mekanlarda sırasıyla şu şekilde bir akış izler.

1. özür dilenir
    2. hatalı ve eksik hizmet usulüne uygun tamamlanır
    3. herşeyin yolunda olup olmadığı sorulur
    4. hesap müşteriden alınmaz
    5. müşteri mekandan hoşnut ayrılır
    6. mekan idaresi günü kapatmadan önce dahili olarak problemler tartışılır vs vs

bu hiyerarşi işlemediğini göre müessesenin o şubesinin idaresi boktandır. kendileri de utanmaz okduklarını dille ikrar etmişler zaten.

rezalet puanım 8/10 .iki puanı vejeteryan olduğum için kırdım zira okurken iki nefret ettiğim şey pişti oldu.et ve saç kılı.
  • rezalet puanım aslında 3/10 olacaktı ama koskoca çukurambarda seçe seçe kocatepe kahve evini seçtiğin için puanım 2/10.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap