• ben de paşayım sen de pasasin hepimiz paşayız amk.

haklı çıkış.
  • başlığı açan dikkatsiz mi kötü niyetli mi bilmiyorum ama aşağıya şanlıurfaspor'un resmi twitter hesabı adresini bırakıyorum. bio'da yazıyor "hür ve hesapsız şanlıurfaspor'luların twitter hesabıdır. not official - resmi değildir. - fan account" diye. bakın bakalım resmi hesapta böyle bir bilgi geçiyor mu diye.

https://twitter.com/sanliurfaspor

edit: moderasyonun harekete geçip, trôl bir tweet'e inanan bir yazarın açtığı bu başlığı kaldırması gereklidir. böylece sayfalarca olmayan bir şey hakkında entry'ler girilmemiş olur.
  • parodi hesaptan yapılan bir şakamsı.
  • fenerbahçe’nin yaptığı eziklikten daha haklı bir taleptir.
  • gün gelecek logoda ne kadar az yıldız o kadar marka değeri, minimalist, elitlik çağrıştıracak. apple gibi.

sağol ali koç a..tin fenerin ve sporun.
  • parayla diploma almak gibi birşey. emek var mı yok. geçerliği var mı sınırı geçince o da yok.
  • resmi hesap olup olmaması farketmeyen paylaşımdır. yoksa fb'nin resmi hesabından atılan ama parodi hesapları aratmayan twitleri de biliyoruz.
  • yemin ederim fb'nin acayip iddialarından daha güçlü bir argüman. helal olsun.
  • sağdan sola, üstten alta, önden arkaya doğru donaat!
  • olması gereken eylemdir. her zaman söylüyorum, her takım kafasına göre yıldız takmalı. kanun yok, mevzuat yok. ama bunu yapabilecek takım sayısı 5'i geçmez. anadolu kulüpleri zengini sever. fenerbahçe'yi, galatasaray'ı, trabzonspor'u beşiktaş'ı üzmez. üç beş takım dışında hepsi ezik ve hepsi istanbul takımlarının metresi gibi. türkiye'de futbol bitti.
hesabın var mı? giriş yap