• ben de paşayım sen de pasasin hepimiz paşayız amk.

haklı çıkış.
  • fener'e özenmişler herhalde :)
  • ümraniyespor'un ardından urfa da katılmış kervana. türk spor kulüpleri ali koç reformlarını başarıyla takip ediyor, teşekkürler ali koç.

o değil de, ya bu iş küresel boyuta ulaşır da los angeles galaxy kulübü ismimizden yola çıkarak kimseye yıldız falan vermiyoruz kardeşim diye açıklama yaparsa..
  • yimpaş yozgatspordan 13 yıldız hazırlığı.
  • başlığı açan dikkatsiz mi kötü niyetli mi bilmiyorum ama aşağıya şanlıurfaspor'un resmi twitter hesabı adresini bırakıyorum. bio'da yazıyor "hür ve hesapsız şanlıurfaspor'luların twitter hesabıdır. not official - resmi değildir. - fan account" diye. bakın bakalım resmi hesapta böyle bir bilgi geçiyor mu diye.

https://twitter.com/sanliurfaspor

edit: moderasyonun harekete geçip, trôl bir tweet'e inanan bir yazarın açtığı bu başlığı kaldırması gereklidir. böylece sayfalarca olmayan bir şey hakkında entry'ler girilmemiş olur.
  • şahsen bir spor kulübü değilim ama hayattaki başarılarımdan dolayı bir adet yıldız da ben iliştiriverdim tişörtümün bir köşesine. *
  • (bkz: #139688962)

tam olarak anlatmak istediğim buydu. hukuksuzluk çorap söküğü gibi peşini getirir!
  • fenerbahçe'nin başlattığı yıldız enflasyonuna şanlıurfaspor'da katılmış. bakalım tff bu enflasyonla nasıl mücadele edecek.
  • parayla diploma almak gibi birşey. emek var mı yok. geçerliği var mı sınırı geçince o da yok.
  • parodi hesaptan yapılan bir şakamsı.
hesabın var mı? giriş yap