• bakkala elimde karneyle gittim. bir tane 4'üm var diye ekmek vermedi adam.
  • bu sabah uyandığımda gördüğüm ve dehşete kapıldığım olay. uzun adamın dünya liderliğini çekemeyen cehape zihniyeti, israil, amerika, illuminati falan hemen pisliklerini uygulamaya başlamış :s
  • hastane önlerinde de ansızın uzun tüp kuyrukları oluşmuştur. lan?
  • birdenbire hepimiz cahil bırakıldık. okuma yazmayı bilmez oluverdik. bu günler de geçecek.
  • şaşırmadığım durum. ben de dün sonuçlar açıklanırken duble yollar teke düşecek diye ödüm koptu.
  • türkçe ezan duymamla gerçekliğine inandım.
  • ibret verici bir hadise.

benim de sabah kapımı militanlar çaldı. ahırdan bozma bir yerde zorla zerdüştlük eğitimi vermeye getirdiler.
  • sabah namazını kılmaya camiye giderken gördüğüm manzara tüyler ürperticiydi, sokak ortasında çok afedersiniz izmirli kızlar, kürtlerle biji biji yapıyordu. "hiç utanmiyor musunuz hayvan gibi şey yapiyorsunuz" diye bağırdım bunlara. "sex cumhuriyetten bahseder" dediler, ağladim.
  • bizim kurumda da bu sabah kimse selamün aleyküm diye giriş yapmadı. herkes bi merhabalar, günaydınlar falan.
  • sabah ben de camiye ayaklarında ayakkabı, ellerinde bira kutularıyla giren, deri pantolonlu, üstü çıblak adamlar gördüm. chp bayraklı mini etekli izmirli ve gezici oldukları her hallerinden belli olan kızlar tarafından alkış ve tezahüratlarla içeriye girmeye teşvik ediliyorlardı... üşüyoruz usta!
hesabın var mı? giriş yap