şükela:  tümü | bugün
 • sözlük yönetiminin yazar alımları hususunda sabırla sırada bekleyen bütün çaylaklardan ivedi bir şekilde özür dilemesi gereken, o da olmadı açıklama yapılması gereken dumur edici bir rezalettir.

  lafı fazla uzatmayacağım. daha dün yazarlığı onaylanmış birinin çaylakken girdiği entryleri görünce ne demek istediğim anlaşılacaktır. buyrunuz;

  https://i.hizliresim.com/a18onr.jpg

  https://i.hizliresim.com/bbzok0.jpg

  ve bu arkadaşın yazarlığı onaylanıyor.
  https://i.hizliresim.com/p6m70q.jpg

  garip ama böyle onlarca haksız bir şekilde yazar alımı olurken tüm kurallara uyup senelerce sıra bekleyenler acaba neden bekliyor anlamış değilim.

  ve yukarıdaki linkleri gördüğü halde sessiz kalıp susan, kılını dahi kıpırdatmayan yazar arkadaşlara da sesleniyorum.

  unutmayın aga. daha dün burada hepimiz çaylaktık. o yüzden haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır düsturu asla unutulmasın. bu büyük bir rezalettir. koy kendini çaylağın yerine. asgfrssf kıjfırjsh sırfjsghsyr... falan diye entry giren yazar oluyor ama bilgi yüklü destan yazanlar senelerce bekliyor. blah blah...

  susmayın!
 • rezalet gibi rezalettir 10/10
 • (bkz: kanzuk istifa)
 • rezalet gibi rezalet. zamanında nasıl yırtınırdık çaylakken yazdığımız 10 entrynin imla kurallarına uyması, anket olmaması, bilgi içerikli olması için. demek kanzuk efendi'nin oğluna torpil yapan rektörden bir farkı yok. aslında olay çok basit. işe birisini alacaksınız. iş için istediğiniz şartlar var. bu adam hiç birini karşılamıyor ama işe alınıyor.
 • 8 mart 2018 ekşi sözlük rezaleti'dir aynı zamanda. kondüktörler nasıl da battı size değil mi?
 • yeni yazar olmuş biri olarak vay emenike dediğim rezalettir. lan ben kaç kere kontrol ettim o 10 entry'yi. gerek yokmuş meğersem.

  ayrıca (bkz: çaylaklar için entry önerileri)
 • tam olarak troll yetiştirip salma olayı. bilinçli yapılan bir şey olduğunu düşünüyorum.
  tam bir rezalet. puanım 20/10

  fazladan 10 puan 3 -5 senedir bekleyip, düzgün yazan ve hala yazar yapılmayan çaylakların ahı için.
 • rastgele harflere basarak yazar olmak vay anasını bu benim nasıl aklıma gelmediydi. ölümsüzlüğün sırrı bulunmuş gibi hissettim yeminle.
 • ekşi ssözlüğün özgür ve zihin berraklığı felsefesine inandığım platformuna güveniyorum inadına. sıramı bekliyorum admin.
 • çaylaklar, kondüktör onayından geçmeyince böyle durumların yaşanması son derece olası ve normal. entry'leri denetleyen insan olmayınca 10 entry'sinde küfür eden de yazar olur, random gülen de.
  bahsi geçen kişi muhtemelen random harflerle girdiği entry'leri için değil 3 senedir beklediği için yazar olmuş. bence adama çok da kabahat bulmayın, ortada bir ayıp varsa makinenin ayıbı.

  hayır yine kondüktör al, de ki "bak şu kişi yazar oldu, entry'lerine bir göz gezdir şüpheli bir durum varsa yazarlığını iptal et, şüpheli bir durum yoksa da elleşme geçsin. hatta ismi bu yeni yetkililerin unvanı heimdall olsun.

  edit: adamı uçurunca her şey normale döndü değil mi? emsal mi oldu bu şimdi, peki diğerleri ne olacak? algoritma insan olmadan yürümüyor işte, bu adam onay aldıktan sonra entry'lerini silseydi ne olacaktı?