• “sen benimle taşak mı geçiyorsun” diye bağırıp üzerine yürüseydin iki dakkada yelkenleri suya indirirdi. kibarlık bu topraklarda öleli çok oldu.
  • ortak bir gun belirleyip olayin gectigi subeye gidip isim soruldugunda “ yavsak ibrahim” denilesi bir rezalettir. valideye gecmisler olsun acil sifalar.
  • annemin hastalığı için türkiye'ye geleceğim, canım sıkkın, kafa dağıtmak için boktan bir kahveciye gideceğim, ismim kenan olacak ve kanan yazacak öyle mi? bir de a büyük ve k harfi ayrı?

önce hazırlanan kahveyi kaynar halde suratına çarpar sonra arkaya geçip kafasını mil frother denen basınçlı buhar çubuğunun altına sokar, kafatası eriyene kadar tofaşla ara gazı verir gibi açıp açıp kapatırdım.

tamam geçti. büyük rezalet efendim
  • sürekli olarak gittiğim bir yer. yazık. nasıl bir psikolojiyle yaptı acaba
  • benim gördüğüm bir başka rezalet ise; çekilen fotoğraf. hem otomatik ekran döndürme kapalı, hem de telefon muz gibi dik tutularak fotoğraf çekilmeye çalışılmış.
  • (bkz: derdini sikeyim butonu) bu butonu aradı gözlerim gerçekten derdinizi sikeyim arkadaşlar
  • kardeş kusura bakmada o bardağı orada onun götüne sokman lazımdı.
  • bi kere kenan dermisiniz

vallahi 3 kez diyip de anlaşılmayacak kenan hiç duymadım

acaba sizin aksandan mı ki
  • adam troller gibi "kanaan" dese bile yazamaz boyle bir sey iyi misiniz siz?

basligi acan da pasif agresif tutum sergilemis, orada cozecektin olayi soyleyip. amerika ne alaka , cocukca.

rezalet puanim : 8/10
  • ben farklı bir açıdan bakıyorum olaya. starbucks'da genelde böyle sürekli değişik isim söyleme hastalığı var bizim milletin çocuk da muhtelemen senin onla taşak geçtiğini düşünerek o da senle taşak geçmek istedi olay bu yani. ha yapılan yanlış mı? evet kesinlikle onu ilgilendirmez senin ismin ya da yazdıracağın isim.
hesabın var mı? giriş yap