• otoparktan cikis faciasi disinda, superdi. bir de, always yaninizda sizi opmek isteyen biri olmadan dinlenmemeliymis, ben dinledim, kotuyum..
  • konserde batı ve doğu tribünlerinde alkol satışı mevcuttu.

yağan msjlar sonrası düzeltme: biralara alkolsüzmüş, içmediğim sadece gördüğüm için böyle bir şeyi (rock konserinde alkolsüz bira satışı) aklıma bile getirmemiştim.
  • anlatılmaya kalkılırsa klavyenin bozulması ve daha hala yazılacak çok şey kalacak olan konser. onun için ben derim ki siz iyisi mi videosunu falan bulun izleyin.
  • bon jovi'nin kendisine atılan gs atkısını kaldırması sonrası aldığı ağır yuhlamayı kaldıramayıp "sevenler böyle ayrılmaz" diyerek always ile finalini yaptığı konser olmuştur.

her açıdan şahane bir konserdi setlist muazzamdı ama yine de runaway çalınmamasının burukluğunu yaşıyorum hala. neyse bokunu çıkarmamak lazım grup neredeyse full diskografi icra edecekti sahnede. wanted dead or alive seyirci tarafından söylendi sayılır, livin' on a prayer çok iyiydi ama yine de favorim son dakika golü olan always oldu.

bu performans her türlü takdiri hakediyor. ayrıca diamond ring'de izleyenler açısından konuşacak olursam; herhangi bir ses problemi yaşanmadı. son olarak richie sambora sen tam bir hayvansın.
  • genjler elemanin ve onun gibilerin topunun birden ihtiyar delikanli olmasindaki mucize kullandiklari kaliteli uyusturuculardir ama sizin paraniz yetmez o yuzden siz hicbir zaman oyle yaslilar olamayacaksiniz. 500 tl vererek genc kalmalarina katkida bulundugunuz icin size minnettarlar. bir sonraki konser rehabilitasyon masraflarini karsilamak icin olacak, 15 yil sonra tekrar gorusmek uzere. "beles olmasa gitmezdim, gittim vaktimi yedim" konseri.

edit: (bkz: zamanın ötesinden bildiriyorum su çok güzel gelsene)
  • sanki artık dünya eskisi gibi değil gibi. sözcük bulamıyorum ki yazayım hissettiklerimi...
    sanırım ölümüne sevilen bir grubu trans halinde, sesin çıkmayana kadar bağırarak izlemek kadar özel anlar zor yakalanıyor bu hayatta...
  • son zamanlarin en mukemmel saatlerini gecirdigim, mest olmanin doruklarinda bulundugum konser..
    in these arm ile kendimden gectim.. always ise tarif edilemez..
    bon jovi icin tek kelime gerekirse: buyuleyici..
    buyulendim; yakisikliligindan, gulusune, enerjisinden, sarki soylerken aldigi hazza..ve bana gencligimi hatirlatmasina..

your love is like bad medicine..
  • bazı aksaklıklara rağmen mükemmel bir konser olmuştur. affedilmesi zor olan tek sorun, sahne önüne hizmet edilen suyun normal kısımdan alınmasının engellenmesidir. purple concerts'e selam olsun
  • iyi ki gitmisim diyorum. hatta omru hayatimda bir kez daha bu sansi yakalayabilsem ne guzel olur...
    ayrica, bon jovi'nin sol ayagini sektire sektire yaptigi dansina bayildim.

hastasinim bon!!
  • hayatımın konserini yaşadığımdır.

çok iyiydi.. diyecek söz bulamadım...

bon jovi zaten bu ne denebilir ki zaten...

gene gel ama, bekliyorum valla...

18 yıl bekletme gözünü seveyim, bir 18 yıl daha ruhum dayanmaz bu ayrılığa...
hesabın var mı? giriş yap