• yeni yıldan önce giriyorduk, hala girdik giriyoruz

trump tweetlerinden sonra göstermelik bir girip ekonomi ve dış güçler masalı ile yeni seçim malzemesi oluşturur çıkarız, kayıp olursa vatan sağolsun şehitler ölmez falan der geçeriz ona da, birileri yine iktidarında kalır keyfi yerine gelir

denemesi bedava
  • emir facetime'dan mı gelecekmiş ?

edit : herhangi bir operasyonda ya da herhangi bir yerde allah mehmetçiklerimizin yanında olsun. sağ salim ailelerine kavuşsunlar.
  • ensonhaber.com adlı sitenin yalakalıkla bezeli haberi.

ulu önder mustafa kemal atatürk değil miydi başkomutan? ben mi yanlış biliyorum?
  • benim bildiğim başkomutan anıtkabir'de ebedi uykusunda yatıyor.
  • anıtkabir ve mustafa kemal atatürk’ün “edebi”uykuda yattığını öğrendiğimiz başlık.laf sokacaksın onu bari düzgün yap sevgili yazar.

edit:hala doğru yazdığını düşünüp bana ayar vermeye çalışmış.cahillik başa bela.ayrıca mesaj atan yazarlar ben edebi yazmadım.ekran görüntüsü
  • ismet inönü'ye aciz diyen ve ketö diye birşey uyduran or...u çocuklarını içeren başlık...
    mustafa kemal ve fikirlerini içeren olguları, terör örgütleriyle aynı ateşte eritmeye çalışan orospu çocukları unutmayın o ateş birgün ananızın a... girecek!
  • başkomutan (akp genel başkanı) halkın yarısı kendisini pek hazzetmez. bu da not düşülsün tarihe.
  • "bir gece ansızın" anlayışını görmüş olduğumuz bekleyiş.
    bi "geliyoruz müsait misiniz?" demediğimiz kalmış.
  • allah askerimizin, polisimizin yar ve yardımcısı olsun. inşallah bir tane bile şehit vermeden oraları temizlerler. böyle konularda erdoğanı destekliyorum hiç bir zaman geri vites yapmadı umarım yine yapmaz. allah türk'ü korusun.
hesabın var mı? giriş yap