• kafatasçıların uğramadığı başlık. çünkü tecavüz edilen bir suriyeli çocuk. çünkü 9 yaşındaki suriyeli çocuk kafasına atılan bombalarla mücadele etmeliydi. ülkesini bırakıp geliyorsa bu sonuca katlanmalıydı değil mi? kız ayağa kalkamayacak halde ciddi yaraları var , bir haber kanali dahi yazmamış bu durumu. biz bu insanlara savaştan daha kötü bir hayat yaşatıyoruz bir çoğu insanlığını unutmuş halde. ama medyaya pompalanan surıyelılere 1000 tl , sınavsız okul, hepsine 3er tane ev saçmalıklarıyla hergun karşılaşıyoruz.
  • bu şerefsiz 18 yaşından küçük olduğu için yırtacaktır muhtemelen. gerçi 18’den büyük olsa da bir şey değişeceğini sanmıyorum.
  • mağdure ve sanığın ırkları farklı olsaydı şimdiye kadar bu başlıkta 100lerce mesaj olmuştu... ama mağdur suriyeli ve üstelik çocuk olunca herkes sessiz.. ırkciliginiz batsın...
  • vay arkadaş suriyelileri istemiyoruz diye kafatascida olduk. neyse bunu yapanların tez zamanda cayir cayir yanarak gevşemesini istiyorum. ama aynı zamanda bu kızın suriyeye geri donmesini de istiyorum. ne diyelim türkiye de türk olmak zor kafatasçı oluyorsunuz hemen
  • suriyeli karşıtı sayılmama rağmen üzüldüğüm durum.
    ırkları yer değiştirmediğimiz sürece ilgi çekmeyecektir.
  • yazıp yazıp siliyorum. en ağır cezaya çarptırılmalıdır. engelli minicik bir çocuğa bunu yapan zihniyet ile aynı dünyayı paylaşmaktan utanıyorum
  • idam gelsin en azından çocuğa tecavüz için lütfen yazıklar olsun bu şeref yoksunu kişye yazıklar olsun bunu yetiştiren anneye
  • bunu yapan kişi kimse parça parça ölsün. acı çeke çeke.

buna siyaset, din, dil bulaştırmayın. söz konusu kişi engelli ve bir çocuk. insanım diyen herkesin lanetlemesi gereken bir olay. haberi okurken bile kan beynime sıçradı.
  • tecavüz edenin çükünü kesmedikce bitmeyecek bu olaylar . her olay sonrası siyasetçiler , stk'lar bir sürü insan konuşuyor sonra olanlar ortada ...
  • ben de bir şey yazamiyorum.

tek dileğimiz adalet yerini bulsun, ve hakikaten eğitime, bilimsel metoda dayali bir eğitim verilsin şu ülkede. psikolojik olarak sorunlu kişiler tespit edilip derhal tedavi edilsin nasıl tespit edileceğini psikologlar psikiyatrlar bizden daha iyi biliyorlar. onlar görevlendirilsin. suçlular da cezasını çeksin.
hesabın var mı? giriş yap