*

• üst edit: olayda darp edilen engelli vatandaş, yaşam mücadelesini kaybetmiş maalesef..

--------------------------------------------------------------------

antalya'da ikamet eden ve park tartışması yüzünden %90 engelli vatandaşı ile %40 engelli olan eşini komaya sokan mahluktur.

adamcağız bacaklarının protez olduğunu vurmamalarını söylese de acımadan öldüresiye dövmüşler savunmasız vatandaşı.

padişah ve uşakları hakkında tek bir eleştiride bulunsanız jet hızı ile tutuklanıp kodesi boylarsınız ancak engelli birini öldüresiye dövünce serbest kalıyorsunuz. gerçekten fıkra gibi.

zavallı adamı bu hale getirmiş

--- spoiler ---

antalya'da park yüzünden çıkan kavgada yüzde 90 engelli mümin kara, yüzde 40 engelli eşi emine kara ile iki çocukları dövüldü. aileyi darbeden a.y.'nin elindeki soda şişesini göstererek "hepinizi bu şişeye oturturum" diyerek tehdit ettiği ileri sürüldü.

--- spoiler ---

kaynak burada
  • kadının oğlunun yerine kendimi koyuyorum da, hem babası darp ediliyor hem darp edenler evde sakat var karısına kızına gidebilirsiniz diyor ve elinden hiçbir şey gelmiyor. çok zor durum böyle insanlarla karşılaşmamak umuduyla. adalet yerini bulur umarım.
  • cani ve yamyam orospu cocuklari. serbest birakan sisteme de.... neyse.
  • üst edit : ben gözünü kaybedecek yazmışken adam hayatını kaybetti . şu şerefsizlerin isimlerini ve serbest bırakan savcıyı bulabilen var mı ?

savcının diplomasını sordurtan hadise.

vatandaşı bu hale getiren o.ç pisliklere ise şişe üstüne şişe monte etmek lazımken olaya bak.

adam %90 engelli şimdi de sağ gözünü kaybedecek.

antalya'da hiç mi delikanlı yok bu şerefsizleri bulacak ?

edit: imla hataları
  • can ve mal güvenliğini tehdit edip serbest kalan şehir eşkıyalarına kaldık. devlet neden var, eğer kaldıysa adalet; bu eşkıyalar neden serbest? bir insanın, bir ailenin göz göre göre işkenceye, şiddete maruz kalması kendi suçları mı?

insanlar canından bezdi, canından. izin verin, nefes alalım.

edit: noktalama
  • engelli bireyin halinden ancak başka bir engelli anlar. yaşamayan bilmez.
    bunu yapanların da engelli hale getirilip empati yapması sağlansa fazla ağır bir ceza mı olur?
  • açmayın fotoğrafı. içiniz kaldırmaz. engelli olmasını filan geçtim. kimse böyle dövülmez.
    tanım: yaşattığını yaşamadan ölmemelerini dilediğim adamların icraatıdır.
  • onun bunun çocukları, her zaman ki gibi şaşırtmayan haberler. savcı uzaktan eğitim ile mezun sanırım.
  • enteresan bir adalet sistemi, halil sezai yapınca hapis, bu şerefsizler yapınca, hem de yanında karısı varken, hem de engelliyken, serbest.
    illa kamuoyu mu oluşmalı adalet dağıtmanız için, madem kamuyou olarak biz karar vereceğiz, o zaman bırakın linç edelim, biz onu o soda şişesine oturtup bacağını kesip, üstüne tekrar dövelim ki, mağdurların ne yaşadığını anlasın.

not : halil sezai yi örnek olarak verdim.

acaba bu savcılara, böyle kararlar verdiklerinde falan soruşturma açacak ve kirli ilişkiler mi var sorusu soracam bir makam mı olsa..
  • yazık ulan. şu itleri serbest bırakan adalet sistemine yazık. şu ailenin yaşadığı korkuyu, düştüğü durumu kimse haketmiyor. bir de üstüne yapanlar ödüllendiriliyor.
hesabın var mı? giriş yap