• http://www.dha.com.tr/…iricilik-iddiasi_524704.html

karşılığında hiçbir resmi belge almadan, yüksek kar umuduyla parasını bu adam yatıran bu kadar insan varsa, yapmaması şaşırtıcı olurdu zaten bence. insanlar gerçekten aklını yitirmiş. ben bu şekilde dolandırılsam savcılığa falan gitmek bi yana karıma çocuğuma bile söyleyemem utancımdan.
  • bu adam şimdi karayiplerde latin hatunların göbeğinden avokado yiyip hamakta yaylanarak göt sikiyordur ya. en çok ona gülüyorum ben.

ek: o kadar paranın yurtdışına çıkarılabileceğine insanlar pek inanamamış. şöyle diyeyim; hayali ithalat denen meret bu işi o kadar kolaylaştırıyor ki, aklınız almaz.
    öncelikle ingiltere'de bir şirket kuruyorsunuz. şirketin banka hesaplarından birini isviçre bankasında açıyorsunuz. ingiltere'deki şirketten buraya sahte proforma faturalar gönderip para transferini yapıyorsunuz. parayı parça parça isviçre'ye gönderdikten sonra sonra karayipler hükümetiyle anlaşıp vatandaşlık ve oturma izni karşılığında ( yaklaşık 1 milyon dolar maliyeti var, rüşvet vs. ) tüm parayı karayiplere transfer ediyorsunuz. sonra atla uçağa, ver elini karayipler. gerisi yukarıda yazdığım gibi..
  • yunanistan veya suriye aracılığıyla çok güzel sıvışabilecek adamdır. eğer bu çapta dolandırıcılık yapabiliyorsa sahte bir pasaport vize ve evrakları doğru bir gemi ayarlayıp yunanistan'a geçiş yapabilir. walter white gibi paraları varillere yerleştirirek nakit olarak çıkartabilir. şu an yaşadıkları mali kriz yüzünden o paranın sadece %10'luk miktarıyla adama vatandaşlık hatta diplomatik dokunulmazlık bile verebilirler. şahsen yunanistan'da özel bir banka sahibi olsam adamın parasını aklamayı bırak, şirkete ortak bile yaparım. adamlar askerlerine üniforma veremeyecek duruma düşmüşler.
  • o kadar parayı nasıl saklayacak diye düşündüğüm adam. bankada tutamaz, spor çantasına sığmaz. o kadar parası olan varsa bilgilendirsin zeus aşkına.
  • (bkz: sen kocaman bir çılgınsın)

önünde eğildiğim ticari deha.
  • futbol falan takip ediyorsa, kendi kulübüne gareth bale yada cristiano ronaldo'yu transfer etmesi gereken adam.
  • bu kadar kendini uyanık sanan, kısa yoldan vergisiz kazancın peşinde olan sözde uyanıkları dolandıran adam. bu dolandırılanlara sormak lazım, neden resmi bi evrak yok ortada, ee sonuçda da bu dayı boşlugu görüp 700 milyon lirayı çukkalamış şimdi bi ada almış orda yaşıyordur.
  • dün gece bindiğim taksicinin de anlattığı 'ceylan otomotiv' isimli şirketin süper vurgunu.
    anlattığına göre ;taksi plakası sahipleri plakayı satılık çıkardığında bu şirket gidip 'ver benim galerimde dursun aylık kirası neyse ben veririm' denmiş.plakalar,plaka sahiplerinin haberi olmadan bir şekilde satılmış ama sahiplerine sürekli satılmadı gösterilip sürekli kira ödenmiş..sonunda bum!
  • hesaplarıma gore kendisi 186 selçuk parsadan, 97 sülün osman, 4.5 walter white ayarında bir abidir,
    riisspekt
  • 40 yıllık esnafmış, o yüzden güvenmiş mağdurlar.
    40 yıl sonra dolandırıcılık yapacam diye dürüst esnaflık yapmak da iyiyimiş.
    acaba ne delirtti adamı ?
hesabın var mı? giriş yap