• "erenboraercan's channel" diye bi yerde tesadüfen gördüğüm video. deli galiba bunlar.*

--- spoiler ---

öylesine suskun, öylesine puskun
    .
    .
    .
    pozitif düşünce de kazanır
    işlemeyen paslanır
    .
    ye yürü git be

--- spoiler ---
  • maalesef hiçbirini tanımadığım fakat beni çok güldüren insanların olduğu video.*

sarılı zat'ın akli melekeleri için bir kefil bulunmuş ise de, özellikle gülüşünü tutamamasıyla beni fena halde eğlendiren kel şahsın akli melekelerine bir bakılmalı, nerede acaba konusunu merak ediyorum.
    frontman olmasa da, durmaksızın laptopuyla ilgilenen diğer irkek kısmısının da sonradan algılanacak bir role sahip olabileceği konusunda şüphelerim var. diğer bir aklı selim bayan oyuncu için ise; iyi ki varsın, yüreğine sağlık demekle yetiniyorum.*
  • kahramanlarının akli melekeleri konusundaki spekülasyonların sürmesinin bilakis videonun kendisi kadar eğlenceli olduğu video.

kefil kişisinin yeterliği ve akli ehliyeti hususunda elde kesin bir belge bulunmamasına zûlmen; videonun kahramanlarının mevcud-i akilliyeleri kesinlik kazanamamaktadır.

videonun devami videolarında, tüm kahramanların sergileyeceği ferdi ve kolektif performansların olayın üzerindeki sis perdesini aralayacağı tahmin edilmektedir.
hesabın var mı? giriş yap