• you're possessing me kisminda halford abinin ne menem bir vokalist oldugunu anlarsiniz. sizde onun gibi cigirip sesinizi kisarsiniz ancak. kesinlikle en iyi 20 metal klasigi icine girebilecek bir parca.
  • yazılmış en iyi judas priest solosunu barındıran muazzam eser. solo o kadar akılda kalıcı ve kusursuz bir melodi üzerine kuruludur ki, 1-2 dakika süren, "en hızlı soloyu ben atarım" gitaristlerinin kalıplaşmış sololarını tamamen akıllardan siler. belki de gelmiş geçmiş en duygulu bir kaç solodan biridir.
  • hayatımda duyduğum en iyi sololardan birine sahip muhteşem bir şarkı.
    saniyede 88 nota basma meraklılarına duyurulur.
  • insanı ele geçiren şarkı. bir başka rivayete göre allah rızası için yazılmış.
  • "i'm so afraid" cümlesinde hissettiğim ukala yalvarışın hastasıyım.
  • şehvet kokan bir şarkı kesinlikle.
  • evet, güzel şarkı, ben de seviyorum, hatta 13 temmuz 2008 judas priest istanbul konseri'nde çalınmamış olmasına içerleyen kalabalık güruhun neferlerinden biriydim. ama kızlar nedense daha fazla seviyorlar bu şarkıyı. tam anlamıyla kız metali lan bu şarkı. evvelki akşam msn'de onlayn gördüğüm ve kendini metalci addeden kızlar arasında türkiye'deki metalci kız gerçeği temalı bir araştırma yaptım, en sevdiğiniz judas priest şarkısı nedir sorusunu yönelttim öncelikle. sonuç dehşet vericiydi; ulaştığım bulguların virgülden sonrasını üst sayıya yuvarlayarak şunu söyleyebilirim ki kızların yüzde 95'inin ilk tercihi a touch of evil oluyor. bir tanesi hell bent for leather dedi, kendisine klişeleri kırdığı, tabuları devirdiği için teşekkür ettim; bir tanesi "judas bozdu abi yeaa" dedi, "ok, grşrz" diye cevap verdim, engelledim ve sildim. deneklere ikinci sıradaki tercihlerini sordum, ezici bir üstünlükle angel cevabını aldım. angel'i anlayabiliyorum slow falan hatun kişi sever böyle şeyleri, ama neden a touch of evil; acaba şey mi demek istiyorlar; öyle dışarıdan göründüğüm gibi değilim aslında, evil kişiliğimde çok acayip fantazmalar var, vahşi kedi gibiyim falan.. you mesmerizee sloowlyy.. *
  • içinde bütün duyguları barındıran, inanılmaz güzel soloya sahip judas priest şarkıdır.

a touch of evil
  • metalin 5 şartından biridir. alıp götüren bitirip getiren bir judas priest eseridir.
  • grup* bu parça için 'yaptigimiz en iyi parça' demisti sanirim... before the down, breaking the law ile birlikte en sevdigim judas priest parçalarindandir...
hesabın var mı? giriş yap