şükela:  tümü | bugün
  • sinema, futbol ve hayat ile ilgili engin bilgilerini paylaşmaktan geri durmayan harikulade insan. sen yaz biz okuyalım.
  • nick altı entry'si az olduğu için sitem eden bir yazar arkadaşımız. birkaç entry'sini okuma fırsatına eriştim. evrim fikirlerine katıldığımı söylemeliyim.
  • karmayı sözlükcülerin yası zanneden parasempatik bir yazar.
  • günümü şenlendiren sempatik bir yazardır kendisi. enciniyır sevenler eklesin.
  • bi kisi de troll dememis. trolldur kendisi. engelleyiniz.
  • basarisiz bir troll.
  • aat
    farklı fikirlere sahip insanları troll ilan eden trollerden daha troll değildir.
  • boyle gerzek az bulunur.

her siçtigi entry'nin üstüne aat yazar aklinca şekil tarz yapiyor amk ergen kekosu ahahaa bi de en son şu siçişini gördüm "gri eşofman altindan belli olan pipi" başliğina gitmiş şunu siçmiş;

"aat

geçen yıl, bu zamanlarda, fitness salonunda, dumbblee ile kol çalışırken denk geldiğim kızdır. gri parlak şortumdan, hafif belirmiş penisime bakarken yakalamıştım kendisini. hiç unutmam 5 saniye kadar baktıktan sonra yüzüme doğru kafasını kaldırmış benim onu gördüğümü anlayıp hızla kafasını çevirmişti. kıpkırmızı olduğunu görünce utanmasın diye başka tarafa gittiğimi hatırlıyorum. sonra bir daha görmedim kendilerini"

lavuk o kadar alişmiş kaniksamiş ki "x yapan kiz" tarzi başliklari beyin artik geri döndürülemez şekilde hasar görmüş.

bi de farkli fikirler filan demiş. ahahaa
  • imla kuralı nedir bilmez, kalitesiz bir troll. engelle geç.

düz: imla*