• (bkz: kan)
    (bkz: süt)
  • abd ile niye savaşıyorsun evladım? zaten başımız dertten kurtulmuyor bir de abd ile mi savaşacaksın çocuğum? otur oturduğun yerde zaten ortalık karışık.

abd ile herhangi bir savaş olamayacağı için olmayan taraf tutmak.
  • zamaninda irak’lilar bunu bolca yapti ve su anda bir çoğu hayatını kaybetti karıları tecavüze uğradı.
  • orospu çocukluğudur tabi. adamlar bizi yenecek diye vatan mı satalım amk. büyücü ve okçu kasabiliriz onun yerine. ayrıca abd türkiye savaşı diye bir şey olmaz, olamaz. böyle ergen senaryolarla nasıl fanteziler kuruyorsunuz olm.
  • zamanında abd tarafından başa getirilmiş bir diktatörden kurtulmak için bir kısım ıraklının başvurduğu yöntemdir. oysa ki ülkeyi o raddeye getiren diktatörün yanında olmaları gerekmekteydi.
  • türkler zayıftan yana olur derler.
  • karakter yoksunluğunun internette anonim olunca rahat rahat gün yüzüne nasıl çıktığını anlatan bir entry. ulan iki dakika düşünün yazarken ben ne diyorum ? ne yapıyorum ? aklımı mı kaçırdım diye.
  • oğlum savaş çıkarmaya ne kadar çok meraklısınız lan . bunu diyen adamın peşinden gittiği siyasal islamcıların çocuklarının, akrabalarının tamamı ya paralı yapmışlar askerliğini yada çürüğe ayrılmışlar . milletin çocuklarının kanı üzerinden çekin elinizi eteğinizi . suriye'de yediğinz haltlar yüzünden binlerce masum öldü, üstüne promosyon 4 milyon ne idüğü belirsiz insan ülkeye doluştu.
  • amerikancılık ile gemi yürütenlerden beklenen.
    vaktinde altıncı filoyu da pek sevmişlerdi.
  • işidden süleyman şah türbesini kaçırıldığında ameliyatlı yerin mi ağrıyordu yiğidim.
hesabın var mı? giriş yap