• arkadaşımın, hayatımda gördüğüm en saçma video diye bana attığı, içinde çok garip bir yurdum insanı barındıran, kahkaha attıran videolar.

mürsel'in masum heyecanı, aşırı absürd hareketleri, hiçbir şey anlamaması... ulan bu adamın burada ne işi var, burası ne saçma ortam dedirten cinsten. izliyoruz

anna'nın arkadaşları ile tanıştığı video: 1

anna'nın arıları -_0 ile tanıştığı video: 2

anna'nın çocukları ile tanıştığı video: 3

bu da çocuklar ile ilk tanışmaymış: 4

edit: arkadaşlar mürsel'in akıbetini merak eden suserlar için programın tamamı
    amme hizmeti: bölüm bir ve bölüm iki

not: yurt dışında yaşayıp erişemeyen arkadaşlar için bölümleri bulursam eklerim.

mürsel abd'de baya popüler anladığım kadarı ile hakkında baya bir video var youtube'da.

--- spoiler ---

mürsel antalya'ya taşınıp anna ile yaşamaya başlamış.

spoiler edit'i 2: arkadaşlar mürsel'in akıbetine yetişemiyorum her yerden mesaj geliyor.

şimdi de ayrılmışlar. google translate üzerinden anlaşıyorlardı baktığım kadarı ile. şaşırtmadı. üzülme mürsel abi yine bulursun seninleyiz.

spoiler edit'i3: ayrılmamışlar mutlu mesut yaşamaya devam ediyorlarmış. mutluluklar dileriz :)
    --- spoiler ---
  • bir am ugruna erkeklerin dustugu vehameti gosteren videolardir...

edit: am derken amerikanın amı yanlış anlaşılmasın...
  • bence mursel bey türkçe'yi de konuşamıyor.
  • yeni başlıyorum izlemeye. dünyadan çok marslı izlenimi veren, bir adet yurdum insanını barındıran videodur.

izledikçe editleyeceğim.

edit : izlerken haykırarak izledim. https://www.youtube.com/watch?v=rtd9meu9cw0

allah yaratmış, çok gömmek istemiyorum ama adam kendi anadilini de konuşamıyor.

sanki içinde küçük bir uzaylı var ve ne söylemesi gerektiğini kulağına fısıldıyor.

ama mürsel, söylediği o şeyler hakkında en ufak bir fikre sahip değilmiş gibi etrafına bakınıyor.

hani "bu sesler benden çıkıyor ama çıkan bu seslerin ne anlama geldiğini gerçekten bilmiyorum!" der gibi.
  • amk adammı kalmamış ,mürsel türkçeyi zor sökmüş, sanki uzaydan yeni gelmiş dünyaya adapte olmaya çalışıyor. ermenilerin fonladığını düşündüğüm program `::)))`
  • 2 dakikasını ağzım kulaklarımda izleyerek soluğu burada almama sebep olan abimiz. şahane lan. kadın bunu fırçalıyor, bu kadına "oooookeğy" diye ses yükseltiyor. iki taraf da tatmin oluyor sanırım bu ego savaşından. böyle sikko şeyler izlemezdim ama youtube ana sayfamı perişan etme pahasına devamını izleyeceğim. çünkü 2 dakikada bile çok eğlendim. bir de adamın türkçe konuşmasına ingilizce altyazı çıkması ayrıca hoşuma gitti. en son çağlar*'ın ingilizlere verdiği röportajda aynı keyfi yaşamıştım. gerçi onun röportaj da olumluydu. bu bildiğin safiye faik ikilisi gibi komedi.
  • uzun zamandır ilk defa bu kadar gülmeme sebep olmuş türktür. tüm seriyi oturup izleyeceğim haha.
  • programı ilk kez gördüm, bende farklı kültürlerden olan milletlere karşı dalga geçerek eğlenme amacı taşıyan bir program izlenimi bıraktı.
  • her kamera geçişinde mürsel’in gözüne far tutulmuş tavşan gibi bakışlarını içeren bir evlilik programı.

akıllarda tek soru; acaba bu bağyan ile evlenirsem vatandaşlık alabilir miyim ?
  • mürsel ingilizceyi gördüğümüz kadarıyla hiç bilmiyor ama temiz bir kişiliğe benziyor.

mürsel mutluysa bize söyleyecek söz yok fakat anna biraz zayıflasa iyi olur hani.
hesabın var mı? giriş yap