• fenerbahçe taraftarını ikiye bölen gelişmedir. evet ersun yanal'ın elindeki malzeme yetersizdi de ligi ilk 5 içinde biteremeyecek kadar da kötü değildi. sonuçta hepsi ülkelerinin milli takımda oynayan oyuncular.

yani messi ve ronaldo'lu bir kadroyu bana da verseler bende şampiyon yaparım. o yüzden bence ersu'la devam edilmemeli.
  • (bkz: tencere kapak)
  • sayisalci aykut kocaman gelir umarim :d loser avci loser fener loser ali birlesince ortaya neler cikacak cok merak ediyorum
  • "iddia edildi" den sonrasını okumadığım haber.
  • ikinci olacak hoca istiyorsanız aykut'u niye yolladınız dedirten olay
    (bkz: +8 puandan şampiyonluğu vermek)
    (bkz: terimophobia)
  • bir haber.

abdullah avci kesinlikle cok basarili bir teknik direktor. siz bakmayin, looser, belediyeci vb. seyleriyle saldiranlara. fenerbahce'ye gelmesi ve sabir gosterilmesi neticesinde buyuk taraftar destegiyle ligi fenerbahe uzun yillar domine eder. uzun yillardir hayali kurulan fenerbahce'nin bir sistem takimi olma hayalini de gerceklestirebilir. fikrim abdullah avci'nin ersun yanal'dan cok daha iyi bir teknik direktor oldugu yonundedir. bence ligin en iyisi.
  • abdullah avcıyla görüşülmüş görüşülmemiş bunları geçin de yönetim başakşehirin kadrosundan bir kaç oyuncu alsa. bence süper ligin en iyi kadrosu orada.
  • boş haberciliğin ürünü.

takvim gazetesi'nin spor haberini başlığa taşımak gerçekten güzel kafa.
  • gereksiz bir görüşmedir , fernerbahçe artık ersun hocada ısrarcı olmalı. zira abdullah hoca belediye takımı hocasının ötesinde değil , para suyunu çekince gördük takımı
  • yalan haberdir. ersun yanal karşıtı lobilerin üfürmesidir sanırım. ayrıca olursa da büyük hata olur. abdullah avcı aykut kocaman'ın bir tık üstüdür fazlası değil. fener taraftarının kabulleneceğini de zannetmiyorum ben etmem şahsen. ersun ile bir sene daha devam edilmesi taraftarıyım edilecektir de.
hesabın var mı? giriş yap