• kendisi 2 sene önce de ağlamış. o ağlama sonrasında skandal hakem kararları sonrası gs şampiyonluğu gelmişti. gene aynı algı oyununu başlattılar. tüm takımların bu konuda uyanık olması lazım.

ayrıca biri kırmızı kart öncesinde 2-0 yenik olduklarını hatırlatsın şu laza.
  • istersen sıraya çık , tepin
  • zamanında mesut yılmaz'ın adamıydı.hic sevmiyorum hem politik yakınlığından hem de takımından.
  • pişkin pişkin ağlayan yönetici bozuntusuna da bakın hele. ulan sen trabzonsporumu ağzına besmeleyle al ağlak surat. galatasaray-trabzonspor maçlarında deniz ateş bitnel, ümit öztürk vahap beyaz gibi yavşak hakemler tarafından alçakça doğranan sanki trabzonspor değilmiş gibi. samimiyetsiz ağlamana sçayım. trabzonspor başkanı sayın ahmet ağaoğlu, yönetimine ve gerçek trabzonspor taraftarına sesleniyorum. bu istanbul haramilerinden sarı kırmızı renkli olanının galeyanına kapılıp algı operasyonlarına aldanıp siyah beyaz ya da sarı lacivert olan diğer istanbul haramileri aleyhine açıklama yaparsanız taraf tutarsanız gelmişinizi geçmişinizi bilmem ne yaparım. yesinler birbirlerini bu haramiler rte para vermesinler. siksinler birbirlerini göte para vermesinler.taraf olan trabzonsporlunun tarafını s...keyim.

maça gelince penaltı doğru kırmızı kart saçmalık.
  • oğlum siz nasıl geri zekalı beyinsiz sürüsüsünüz yahu? amına kodumun sözlüğü antu sözlük'e dönmüş resmen. tişörtünde i love you hocam yazıyormuş. türkiye'deki tek hoca sümüklü vatan haini değil mi? fatih terim'e de fato naber lan falan diye sesleniyor zaten kendisi. at kafalı beyinsizler sizi.

alanya maçındaki rezilliklerden sonra neyse yendik ağzımızın tadı kaçmasın diye sessiz kalmış, bu maçta patlamıştır.

rakibe vurma maksatlı savrulan dirsek kırmızıdır. burada rakibe vurma eylemi yoktur nokta. arda turan'a çalınan penaltıdan bahsetmiyorum bile. izahı yok. aleni rezilliklerle dolu bir maç oynandı bu akşam. umarım bundan sonra yönetim sessiz kalmaz çünkü bu yapılanlar bir değil iki değil yeter artık yeter...
  • arkadaşı masaya alalım.

la ayıp ne ağladın be adam, megri megri.
    o pis ağzına beşiktaş'ı almadan önce çalkala yalnız. kendi bok oyununuza, beceriksizliğinize beşiktaş'ı bulaştırmayın.
  • benim 15-20 yıldir abdurrahim albayrak'ta gördüğüm en ama en net tavır hatası "rakipleri yok sayması, ve adaletsiz oluşudur" .
    sebebine gelecek olursak abdurrahim albayrak'tan mağlubiyetlerden sonra 10 larca kere duyduğum şu cümlelere bakmak lazım: (rize-trabzon kırığı ilginc şivesiyle)
    "arkadaşlar işler hic iyi bir yere gitmiyor, boyle olmaz"
    "susalım diyoruz, cevap vermeyelim diyoruz da yeter da ama"
    " biz niye çalışıyoruz "
    "çocukların emeğine yazık değil mi"
    "gecemizi gündüzümüze katıyoruz"
    "çok emek veriyoruz, hem biz hem hocalarım, nasıl çalışıyoruz anlatamam"
    "işimizi gücümüzü bıraktık bunlarla uğraşıyoruz"
    "evimizi barkımızı bıraktık bunlarla uğraşıyoruz"
    "adalet istiyoruz, biz kimsenin haksız puanının pesinde bir camia değiliz".... .vs vs.

bu şahsa göre galatasaray şampiyonluk potasındaysa, şampiyonluğu hak eden tek takımdır. diğer kulüplerin bir eli yağda bir eli balda, hep başkaları kollanıyor, birtek bunlar şampiyonluk istiyor, birtek bunlar antreman yapıyor, birtek bunlar transfer yapıyor, birtek bunlar emek veriyor, birtek bunlar işi gücü evi barkı birakıyor, rakipler birtek bunlarla oynuyor, herkes bunlara düşman, herkes kötü bunlar iyi, birtek bunlarin aleyhine hata var ....vs vs. onun icin herzaman ama herzaman sadece ama sadece galatasaray şampiyonluğu hakediyor. hickimse dikkat etmiyor ama diğer takımların başına gelenlerin binde biri başına gelse kendini yakar bu adam. hem empati yoksunu, hem aşırı egoist hem de takiyyeci. ama laf arasında a rakibini b rakibine kırdırtmaya da çalışıyor. hep aynı nakarat. kaos yükle yükle yükle. herkesin ayarını boz. lobinle zorla kendini şampiyon yaptır, sonra da en onde dalga geç. görsel

sezon icinde magdur, sezon sonunda küstah bukalemun.
  • ulan nasıl da samimiyetsiz ağlıyor *
    masaya çık tepin istersen
    kimse bu ağlamalarınıza kanmaz hahahaha *

(bkz: fatih terim'in gerçek rezalet sicili)
  • federasyon versin şuna bi 6 ay ceza da meymenetsiz suratını görmesek.
  • adalet istiyoruz adalet istiyoruz diye bağıran bir adamın, adaletin içine edenlerle kol kola takıldığını unutmamalıyız.
    aklınızda bulunsun.

abo albayrak:verulmeyen penaldi, varza da, zuneyt zakir var demiş, vara zuneyt czakir kimseyu cagurmiyor.

adil olmazsan adalet senin neyine be dede.
    editeyum: kırmızı kart ağırdır, takım tutmuyorum, futbolsever bir adamım.
    sarı kart mı, faul mu girmiyorum o konulara, genel tartışma kırmızı, ve ağırdır verilmez bence, ben vermezdim, bu kadar basit değil böyle kararlar böyle temaslı bir sporda.
    genel sıkıntım tüm bu spor yöneticisi insanların, ülke diğer her konuda darmadağın olurken kulak üstüne yatmalari. ve bir adalet dedikleri kılıç'ın keskin ucu kendilerine batınca bas bas bagurmalari.
    üzücü , çok üzücü
hesabın var mı? giriş yap