• galatasaray'da ikinci bir cem uzan etkisi yaratması muhtemel süpersonik bir doğa olayı...
  • vizyon buralara kadar düştüyse kulübü kapatıp gidin sevgili galatasaraylılar...
  • beşiktaşlı kardeşlerimin yıldırım demirören'e sövdükleri, bizim söveceklerimizin yanında çiçek bahçesi kalacağından, uzak durulması gereken "son yandaş damlası".
  • kendini ve ailesini seviyorsa aday bile olmayacağı başkanlıktır. daha ligin ilk haftasında heyecanına yenik düşebilir maazallah.

ee inat edip olursa sönük özbekler mumla aranır. sonra da başkanını arar "başkanım kupamızı vermiyorlar" der. dayanılmaz...
  • başımızda bi tane çomar var, onu gönderip başka çomar getirelim diyenin akıl sağlığını sorgulamak lazım.

efendiler, burası fenerbahçe kulübü değil. burada hedef avrupa. edirne'nin ötesinde 3 topçu 5 takım sayamayacak adamlara futbolu emanet etmeyi bırakın artık.

bıktım lan, bu ülkenin gerek özel teşebbüslerde gerekse kamudaki yöneticileri yüzünden elitist oldum yemin ederim. en az 3 yabancı dil bilen istanbul beyefendisi getirin. bari gs yönetiminde bi kalite görelim. o kadarı da olsun hakkımız değil mi?

(bkz: stop making çomar people president)
  • severim kendisini ama bir kulübün son sözünü söyleyebilecek bilgi, birikim, donanım ve temsil yeteneği asla ve asla yok. olmaz.
  • ee yok artık , bu ne amk bende galatasaray başkanlığına adayım ulan dursundan da bundan da iyi yaparım .

takımı bütünleştiriyor falan,yönetim de görev alabilir ama karar verici biri olamaz
  • galatasaray liselilerden daha başarılı olacağı kesindir. bu takımı yıllardır liseliler yönetiyor. boşa akan transfer paraları, sürekli değişen teknik kadrolar ve herşeyden önemlisi kötü futbol.
  • esenler otogarında değnekçi bile olamayacak tipler galatasaray başkanlığına aday oluyor. eeyyy derin galatasaray kılıcını kınından çıkart artık! şöyle zengin, beyefendi, karizmatik, ağırlığı olan birisini aday yapın. yeni faruk süren'lere, ünal aysal'lara ihtiyaç var!
  • evimdeki tüm formalarımı, atkılarımı, bayraklarımı, biletlerimi, 80lerden kalan şampiyonluk kasetlerimi, 2000lerdeki zafer dvdlerimi kısacası galatasaray'a ait ne varsa kutuya koyup gözüme görünmeyecek bir yere saklamamı sağlayacak durum.

içimizdeki galatasaray aşkımızı kaldırıp koyacak bir yer yok. en ağırı da o zaten.
hesabın var mı? giriş yap