16 entry daha
  • ab'nin ne kadar despot, dediğim dedik, akıldan uzak, kibirli olduğunu gösterir. biz yapsak öyle olurdu çünkü.
  • ben android’in de google’ın da anasını sikiyim. geçen ay samsung kullandım google hesabımı eklemek zorunda kaldım ne var ne yok telefona indi.anasını siktimin s7edge ine inen fotoğraflarımı silemedim kalktım telefoncuya gittim silemedi en son samsung hastası abime gittim saatlerce uğraştı olmadı blog grafiklerim, kişisel fotoğraflarım hepsi sik gibi indi telefona, en son sikerim dedim gecenin bir vakti eski iphone 5 ime taktım hattı, s7edge i de sıfırlattım ve hesabımdan çıkış yaptım ama hala içimde bir korku yok değil.8 saat uğraştım ne için bana sormadan yaptığı senkronizasyon için sikerim böyle işletim sistemini yok oraya gir onu kapa, buraya gir bunu kapa. işin kötü tarafı abim birde “normal de telefona inmiyor, indirmek istediğinde de soruyordu” diye sayıklaması oldu, hesabı sildik yükledik ne soran var ne uyaran var kafasına göre.
  • "the bloc also ordered google to end restrictions that discourage manufacturers from selling devices that run unofficial versions of android."

hmmmmmmmmmm...

benim bildigim ureticilerin android markasini ve logolari kullanabilmeleri icin uymalari gereken standartlar var ve bunlari google belirliyor.

https://en.wikipedia.org/…erating_system)#licensing
    (android compatibility program dedikleri)

bu kararla birlikte sanirim buna da dokunuyor i$in ucu.
hesabın var mı? giriş yap