• hiç sevgilisi olmamış erkeklerin hayatlarında en az bir defa düşündükleri soru.
    ey hiç sevgilisi olmamış, belki platonik aşık olmuş, ezik, özgüvensiz ve asosyal erkek! acaba geçmişinde; çevrendeki tanıdığın kadınlardan biri, belki de hiç tahmin bile edemeyeceğin bir tanesi, sana platonik aşık olmuş olabilir mi? düşünsene, ya olmuşsa? ne kadar ilginç bir duygu değil mi? senin başka birine karşı o kadar imkansız, o kadar çaresiz gördüğün bir hissi, farkında olmadığın biri aynen sana karşı yaşamış olabilir. zaten mutsuz ve depresif bir hayatı daha da içinden çıkılmaz, daha da intiharlık bir senaryoya çeviren durumdur bu.

not: evet konuyu kadınların açısından düşünmedim. çünkü her kadına birisi garanti aşık olmuştur yani, onlar için cevabı direkt "evet" olan bir soru.
  • (bkz: inş cnm ya)
  • sevgilisi olmuş erkeklerin bile kendine sorabileceği sorudur. ancak genelde ilişki sırasında değil sonrasında bu soru akla gelir.
  • hayatım boyunca en çok düşündüğüm sorudur ve hala cevap bulamadım.ama aramaya devam edeceğim.yankh€ g0 hard.şaka şaka.
hesabın var mı? giriş yap