• ekonomi bakanımız sayın damat berat albayrak beyanı. bugüne kadar hiç görmedik sizin üstlendiğinizi. kim yediyse bulaşıkları da bir zahmet o yıkasın.

lüks araçları, milyonları, aldığınız tatlı maaşları, ihaleleri, devlet kaynaklarını siz yiyenler acı reçeteyi ödesinler bi' zahmet.

kaynak
  • yapma ya
    paşama bak hele.
  • biz hükümete hükümet de yandaş firmalara çalışıyor.

yemezler kuzum yemezler.
  • ekonomik çöküşü hızlandıran en büyük etkenlerden biriside batmış olduğunu kabullenen siyasetçilerdir.gelmekte olan kötü günler için şimdiden geçmiş olsun.
  • sefasını paylaşmayanların cefaya ortak araması saçmalığıdır.
  • +berat bey ekonomik kriz söylentileri var, görüşleriniz nelerdir?
    -ekonomik kriz yok.
    -ekonomik kriz var.
    -enflasyonla top yekün mücadele var.
    -kriz mıriz yok.
    -acı bir reçete varsa bunu birlikte üstleneceğiz
    +-!?%&!

kararsız mısınız, yalancı mısınız yoksa başka bir psikolojik sorununuz mu var? batıyor muyuz yoksa batmıyor muyuz?

kayınpederinden daha seri dönen damat...

tanım: birlikte diğer %50 ye yükleneceğiz melainde açıklama.
  • (bkz: bakın burası çokomelli)

dayanamıcam editi: çok afedersiniz ama; neden ben sizin yediğiniz haltların reçetesini üstleniyorum? gayet de bu acı reçeteyi hakedecek bir şey yaptığımı düşünmüyorum. vatandaşlık görevlerimi de yerine getirmiş miyim verdiğim vergilerle? evet. ee bu reçete neyin nesi? çok afedersiniz ama hassiktir ordan diyorum sadece.

tanım: akp kurmaylarının fantastik beyanlarından biri.
  • demek gene başladı aynı gemideyiz muhabbetleri. 3- 4 ay önce dolar 7 lirayı görünce hep bir ağızdan başlatmışlardı bu teraneyi söylemeye. sonra dolar düşünce anında götleri kalkıp, ibne laikçi gezici söylemine geçtiler. o zaman da söylemiştik yine söyleyelim; biz aynı gemide falan değiliz kardeşim, bize giren girmiş bir de size gireceklere ortak olmaya hiç niyetimiz yok.
    (bkz: svihs)
  • kârda ortak mıydık ki, zararda ortak olalım?
hesabın var mı? giriş yap