• gülşen'in beni durdursan mı albümünün hareketli şarkılarından biris. şarkı güzel olsa da pek popüler olacağını zannetmiyorum.

yardım et ben hala aşığım geçmiyor
    çok kısa sürdü çok az geldi yetmiyor
    sen nasıl tok kaldın ben açken o kadar
    bu nasıl aşk allah’ ım acısı bile bal

neyleyim ben sensiz beni, bedenim ruhum enkaz
    dilerim ki el koynunda hatıram seni uyutmaz
    neyleyim ben sensiz beni, bedenim ruhum enkaz
    diyelim kalbim unutsa iliğim kemiğim unutmaz

edit: pek popüler olacağını zannetmiyorum demişim ama yanılmışım. kesinlikle klibi gelmeli bu şarkının.
  • albümü daha yeni dinledim, aklımda şu anlık tek kalan şarkı bu oldu. güneşli havalarda dinlemek için fazlasıyla ideal.
  • gülşen'in beni durdursan mı albümünden bir parça.
    albümü günlerdir dinliyorum; ilk önce dilime dolanan şarkı kendine müslüman oldu sonra da ırgalamaz beni.
    ama bu şarkıyı üstüste sonsuz kere dinledim sanırım. çok dımtıs bir müziği olmasına rağmen, sözler alttan alta o kadar acıtıcı ki, yaşadığı aşkın acısını bile seven bir kadın var karşımızda. diyor ki;

bu nasıl aşk allahım
    acısı bile bal

sonra da bir kadının asla unutmayacağını o kadar çarpıcı anlatıyor ki, insan bir anda donakalıyor;

diyelim kalbim unutsa
    iliğim kemiğim unutmaz

gerçekten bir kadın severse iliğine kemiğine kadar sever, kalp falan hikaye.
  • öncelikle şunu söyleyeyim ki; albümü aldığım günden beri severek dinlediğim, hatta keşke albümün ilk şarkılarından olsaymış da kolayca ulaşabilseymişim şarkıya araba kullanırken dediğim bir şarkıdır.

amma; bir kere şarkıyı seda sayan söylüyormuş gibi düşünün; çok komikli oluyor. "beddenim rrrruhum enkazzz" deyişini düşünmesi falan. özellikle şarkının sonlarına doğru gülşen'in söyleyişi de biraz o tarafa kayıyor gibi zaten.

güzel şarkı sonuç olarak. keyifle dinleyiniz.
  • saklandım izlerinde'yle birlikte neden klip çekilmediğini anlayamadığım über gülşen şarkısı.
  • fazlasıyla tutkulu ama tek taraflı aşkı anlatan bir şarkı gibi.
    sözler ve söyleniş şekli onu hissettiriyor. sözler gayet anlamlı, tutkuyu hissettiriyor.
  • kendine müslüman ile birlike beni durdursan mı albümünün en güzel parçalarını oluşturan gülşen şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap