• son derece lezzetsiz adana şalgamı, ucuza ürün verdiği için heryerde görmeniz mümkün.
  • adana'da arkadaşımın önerisi ile içtiğim, gözlerimden kalp çıkaran şalgam markasıdır. fiyat olarak diğer bilindik özkan şalgamlarına göre biraz daha pahalı, ama kesinlikle değer.
  • yukarıdaki giriye binaen sipariş verdik, geldi, tattık. güzel bir şalgam suyu olduğunu söyleyebilirim. piyasadaki diğer iyi şalgam sularına göre biraz daha tuzlu, sarımsak tadını biraz daha yoğun alabildiğiniz bir ürün. dolayısıyla tadı ev yapımı şalgama biraz daha yakın geliyor. ben beğendim, şalgam severler bir şans vermeli.
  • adana menşei ve türkiyenin birçok noktasına ayrıca almanya ve ingiltereye de şalgam ihraç eden benim şimdiye kadar içtiğim en iyi şalgam markası. adanada gittiğim her mekanda kebapçı meyhane pub farketmez neredeyse hepsinde gördüğüm önce önyargılı olduğum fakat şimdi bağımlısı olduğum şalgam. ustaları kimse bu işi çözmüş. eğer bozmazlarsa birkaç yıl a şalgam da tekelleşirler gibime geliyor.
  • yurtdışında bulabileceğiz yerel şalgam markası. alamanya'da denk gelip şans verdim. tadı çok güzel. normalde şalgam pek içen birisi olmama rağmen bir anda bağımlı yaptı. en yakın zamanda rakı ile denemek gerek.
  • istanbul’da fenerbahçe’de bir adana odakbaşında denk geldiğim şalgam markası. bağımlısı oldum, rakı ile de güzel gidiyor.
    şiddetle tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap