• ilk olarak 1962 sili dunya kupasi icin adidas'in ozel ürettigi özel futbol ayakkabisi. su an bu isimle adidas magazalarinda boy gostermeye basladi, fiyati ise 70-80€ arasinda degisiyor. sahsi kanatimce adidas'in rom'dan* sonra en kaliteli klasik spor ayakkabisidir...
  • avrupadaki renkleri türkiyeye gelmemiş ayakkabı. nedense amerika versiyonları bulunuyor burada..
  • giyip çıkarması pek zahmetli adidas modeli.
  • yeniden uyarlanarak üretilen versiyonu ilk olarak 2001 yılı sonunda türkiye pazarına girmiş olan model.
    250 ytl'ye yakın fiyatıyla zamanının ( ve bugünkü modeller de dahil olmak üzere) en pahalı adidas modelerinden biriydi. malzeme ve üretim kalitesi de gerçekten üst düzeydeydi. o gün alınan modeller, 6-7 yıllık olmasına karşın hala taş gibidir. geçtiğimiz yıllarda çıkan chile 62'ler ise aynı kalitede olmadığı gibi daha ucuzdur, standart adidas fiyatlarındadır.
  • asik oldugum ayakkabidir.
  • 237 tl lik fiyatına rağmen küçük ve büyük beden numaraları haricinde türkiyede hiçbiryerde bulunamayan ayakkabı.
  • abartmıyorum tam 10sene giydim... tekrar üretseler de alsak . dünyada her hangi bir yerde satılığına denk gelen olursa yeşillendirsin lütfen.
hesabın var mı? giriş yap