• birinin de cikip

- ulan onun bunun evladi, haysiyetsiz, subyanci, pic
    sen mektep caginda dedigin
    ufacik kizlarin raksindan, gulusmesinden tahrik mi oluyorsun ?

demedigi hadisedir.

bu ve bunun gibi pedofili sozde dinci
    ibnelerin torunlari iste bugun gunasiri coluk cocugu kacirip katleden, tecavuz edenler.
    kurtulamadik gitti bu ruh hastalarindan.
  • o kadar çok kifayesiz, yalancı, katil, cani, sapık, şerefsiz, haysiyetsiz, gurursuz, onursuz, düzenbaz, fesat, kahpe, ikiyüzlü vb... gibi insaların yaşadığı bir dünyada, şeker gibi tabir edilen bir şahsın üzerinden prim yapmaya çalışan yobazların ortaya attığı çamur.

(bkz: çamur at izi kalsın)

adamların dini yayma politikasına bak. hep ürkütmek, korkutmak.

islam hoşgörü dinidir. bunu dahi bilemeyecek kadar cahil insanların, islamı sevdirmek yerine yozlaştırmasıdır.

bu kadar ateist ve deist insan, hep bu kansızlara inat olarak fikir ayrılığına düşüyor.

ne diyim herkes ettiğini bulur. ama burada, ama orada.

(bkz: allah akıl fikir versin)
  • benim de duyduğum zırva. küçükken babannem anlatmıştı: gömüldükten sonra mezarından tuhaf sesler gelmiş. sonra açıp bakmışlar bedeninin belden aşağısı insanmış, belden yukarısı köpekmiş. cesedi öyle bulmuşlar. ödüm bokuma karışmıştı anlattığında.

ayıp lan ölmüş gitmiş kadının arkasından! babannemin de el kadar çocuğa anlattığı şeye bak! beni mi yemiş, harbiden böylesine gerizekalı bir şeye inanmış mı bilemedim şimdi.

lsd mi damlatıyonuz olm nerenizden uyduruyonuz?
  • öğretici zırva. adile naşit'e nefret duyan insan sana bana ne yapmaz ki? bunlar bizi sikmeden biz bunları sikmeliyiz.
  • amerikanların bir lafı vardır bildin mi:
    (bkz: bullshit)

sikeyim sizin inanç yapınızı da, insanlığınızı da, sapık düşüncelerinizi de...
  • yani bu toprak, seri katilleri, savaş suçlularını, soykırım yapanları, pedofili sapkınları, şerefsiz uçkur düşkünü sapıkları, ırz düşmanlarını ve daha nice orospu çocuğunu kabul etmiş, adile naşiti kabul etmemiş öyle mi...

öyle ise beni de gömmeyin mümkünse, yakın a.q. bu kadar orospu çocuğunun arasında ne işim var...

durduk yere sinirleri zıplatıp, küfür ettiriyosunuz, günaha sokuyosunuz a.q...
  • küçüklüğümde saçımı arkadan toplayıp, topuz gibi bağladıktan sonra amcamın kızının beni uyarmasıyla öğrenmiş olduğum zırva. evet adile naşit saçlarını sürekli topuz yaptığından dolayı mezarında ters dönmüş, bunu da mezarını açarak anlamışlar. inanmayıp saçımı aynı şekilde toplamaya devam ettiğimden kafir olarak adlandırılmışlığım var bu amca kızı tarafından. o yaştan bu yaşa kendisinde bir gram gelişme yok. git anlat bu zırvaları yine inanır yine inandırmaya çalışır.
  • çocukluğumun en iğrenç uydurma hikayesiydi.

toprağa kabul edilmeyecek o kadar çok insan var ki şu dünyada. ben toprak olsam onları önce kabul etmem. ama toprak bu herkese yer var. eder.

adile naşit bir anne gibi sevilen, dünyanın en tatlı insanıydı. keşke hayatta olsaydı. mekanı cennet olsun.
  • ülkemizin her yerinden fışkıran iğrençlikler silsilesinden bir diğeri. adile naşit bu ülkenin yetiştirdiği en iyi kadın sanatçılardan biridir. kadın ve sanatçı kelimelerini gören bir yobazın buna kayıtsız kalması beklenemez tabi illa hastalıklı zihinlerinden bir pislik fışkırtacaklar.
hesabın var mı? giriş yap