• aftın verdiği acıyı 30-40 dk dindirmekten başka bir halta yaramayan sprey... pahalı bir de...
  • tedavi amaçlı olmayan sadece aft ağrılarını geçiren solüsyon. ilaç değildir.
    aft tedavisi için "kenacort orabase" önerilir.
  • hiç bir işe yaramayan, uzak durulması gereken sprey.

ilaç değildir. paranıza yazık. buna verdiğim 17 lira hayatımda yediğim en büyük kazıktır. gidin 2 liraya bemiks alın.
  • bu ilaç neden hale üretiliyor çok merak ediyorum. ulan 10 yıl önce işe yaramıyordu halen yaramıyor ama yine üretiliyor. oralmedic gibi bir uzay teknolojisi ilaç var iken bunu alan var mı merak içindeyim?
  • kazık ötesi ilaç. pahalı pahalı alıyorsun bunu eczaneden, sonra da hiç bir işe yaramadan 3-4 kullanımda bitiyor zaten. tedavi de olmuyor ağız yaraları. yaralara listerine dayasan daha faydalı. (bkz: sana puanım sıfır kanka)
  • ulan sabahın körü eczaneye gideyim dedim. meretin ağrısından durulmuyor. yanıma telefonumu da almadım. aldım bu ilacı geldim eve baktım. afradur yazdım bir de ne göreyim. bir tane iyi yorum yok. acının geçmeyeceğine mi verdiğim paraya mı hangisine üzüleyim. inşallah yanılıyorsunuzdur..
    tamam sakinim.
  • siz siz olun bu ilacı almadan önce başlığı okuyun, benim gibi eczacı aplaa aft var ağzımda diye gidip bu ilaca 50 lira bayılmayın. götüme giren bir dünya paraya mı yanayım, acımın geçmemesine mi yanayım bilemedim a dostlar. spreyi kullandıktan sonra 5 dakika uyuşturuyor o kadar, başka bir boka yaradığı yok.
  • buna vereceğiniz parayı direkt aftın üzerine uygulayın belki daha çok işe yarar.
  • geçen ağzımda aft çıktı. gittim eczaneye bana aft için ne verebilirsiniz dedim. eczacı dayı dedi ki, sen ne istiyorsun? ben de dedim ki, ben ilaç milaç bilmiyorum, en kesin çözümü hangisiyse onu alayım. o da dedi ki elimde bir jel bir de sprey var. sprey daha etkilidir onu vereyim. ne kadar dedim. 40 lira dedi. dedim jel ne kadar? dedi 35. o zaman dedim ver spreyi, cimriliğin alemi yok, sağlık söz konusu neticede. gün iki üç kere üstünü kaplayacak şekilde sık dedi. iki gün günde birer kere üstünü kaplayacak şekilde sıktım. üçüncü gün yok oldu.

verdiği spreyin adı aftadur plus idi. geldikten sonra sözlük'te başlığına baktım, ulan dedim yine eczacıya bilgisiz olduğumu belli edip kendimi kazıklatmaya yer aradım, bir öğrenemedim gitti şu esnafa hiçbir şey bilmediğini çaktırmamayı. sonra aft geçince içim rahatladı. o kadar kazıklanmış hissetmedim. başlıktaki entry'lerin bir kısmı eski, belki sonradan çıkan aftadur plus, plus olmayan aftadur kadar işe yaramaz değildir. belki de başlığına sadece işine yaramayan kullanıcılar yazıyordur. belki de sadece bende işe yaramıştır. belki de aftın zaten iki gün sonra geçeceği vardır ve ben ilaç işe yaradı sanıyorumdur. çok ihtimal var ama tek bildiğim iki günlük kullanımdan sonra aftımın geçtiği.
  • oralmedic yok eczanede. piraldyne artık bende işe yaramıyor. az önce gittim nöbetçiden tıpış tıpış 50 tl ye "aftadur plus 15 ml sprey" aldım. bir de eczacı piraldyne boş, oralmedic hikaye diyor. en iyisi buymuş. gülümsedim aldım, çaresiz bıraktı devasa iki aft, ağzım şiş, felç. bildiğim yalanları dinlerken inandım sana eczacı. nette 25 30 vs fiyatı. ne diyeyim. şifa niyetine.
hesabın var mı? giriş yap