• mezhepçi akp/mhp trolü. engelle geç.
  • değişik kafadaki aktroll. engelle geç.
  • ağzı salyalı, küfürbaz troll adayı.
    sözlük yönetiminin gazabına uğraması muhtemel bir troll adayı aynı zamanda.
  • ısrailcileri kudurtan ustad-i muhterem.
  • mezhepci sakatat.
    engelle geç.
  • nickaltımın ilk entarisini israilci diyerek döşenmiş tırrek...

reyizinden büyük israilci yok bu ülkede... onu unutuyor sanırım

dahası var ama küçük bir hatırlatma:
    recep tayyip erdoğan ocak 2004’teki abd ziyareti sırasında amerikan yahudi komitesi’nden “cesaret madalyası” aldı. resmi ismi “davut boynuzu” olan bu madalya, dünyada ilk kez yahudi olmayan bir isme, dahası bir müslüman’a verildi.
  • yarım aklıyla eleştiri yazıları yazan anaokulu terk zevat..
  • mesajla hakeret ettiğinden engellemiştim ben bunu fakat giriş yaparken baktım nickaltıma şunu yazmış :

"kendini beğenmiş vasat bir çomar. bu kafada kaldığı sürece kendini geliştirmeyip yerinde saymaya devam edecek. toplumun çoğu onun gibi olsa şimdi marsı terraform edip diğer gezegenlere çökmüş olurmuşuz. sen kimsin lan?

sen kimsin lan??

(bkz: #84710056)
    "
    şimdi
    sen benim nick altımda yazanları pek okumamışsın bu bir. ikincisi ben kim miyim.

(bkz: 1 milyon kişi birleşip cern'e girmek)

bunu da anlamadınsa kendi nick altına bir bak neden insanlara sataşıyorum diye bir düşün ve psikolojik yardım al. çünkü yazdıkların ve insanlara ettiğin hakaretler bir gün başını hukuksal olarak belaya sokabilir ve hiç beklemediğin bir zaman misal bir kaç yıl sonra bir anda kapına önce polisten ifade için sonra mahkemeden duruşma için tebligat gelebilir.
  • eşcinsellik hakkında çok fazla fikri var gibi görünüyor. kapsamlı araştırmalar yapılmış, bu konuya özel bir ilgisi var belli ki.
  • şu entryi yazabilecek kadar aşağılık, karaktersiz, kişiliksiz varlık.

ss
hesabın var mı? giriş yap