96 entry daha
  • 5 bölümünü takip ettim ve aklımda bir iz bırakmayan dizi oldu bu. son bölümün en güzel tarafı 8:10 gibi görünen person of interest reklamıydı sanıyorum. "arşivliktir" diye düşünerek girdim diziye ama bekleneni veremedi. yine de takibe devam edeceğim ilerde hareketleneceğine inanıyorum...

edit: diziyi izliyoruz, konuyu takip ediyoruz, ama ilgi çekici gelmiyor. bir yerde dramatik bir mevzular dönüyor ama o havaya giremiyoruz. bir yerde şaşırtıcı bir mevzu oluyor ama biz şaşıramıyoruz. person of interest'in bir promosundan aldığımız duyguları koca bir bölümden çıkaramıyoruz. kısacası ek olarak yazmak istediğim, izleyiciyi bağlayamayan bir dizi olmuş ama yine de ilerisi için ümidim var hala...
  • cidden öyle böyle değil, çok boktan. skye karakteri şahane sırf onun için seyrediyorum. hem seksi hem şebek olan kadın tipine hastayım ondan.
  • gelmiş geçmiş en bayık marvel projesi olmaya aday dizi. son derece vasat altı birşekilde ilerlemekte, özellikle şu skye denen karakter acayip deredece itici. tip olarak ryan reynolds'a benzetiyorum nedense.
    ryan reynolds'ı severim ama bu karaktere uyuz oldum.
480 entry daha
hesabın var mı? giriş yap