• öyle bir toplumuzdur ki kendisi ve benzerleri bile türkiye'de rezil olmazlar!
  • fırıldaktır, rüzgâr nereye eserse oraya döner kendisi. bu hususta mehmet barlas'la yarışır hatta.

(bkz: mehmet barlas'ın omurgasının çıkartılması)
  • https://tele1.com.tr/…size-yalan-soyluyorum-119727/
    şimdi bakın bu koyduğum linkte iran'da yalan haber yaptıklarını itiraf edip istifa eden spikerler var. iran gibi bir ülkede bile yandaş basın çalışanları bu şekilde tepki koyabiliyorken bu ahmet hakan dediğimiz zat hala "ben gazetecilik yapıyorum" edasıyla ortalıkta gezinebiliyor. nagihan alçı ve nedim şener de bu yandaş tayfanın başını çeken diğer eküriler.
  • bugün ki yazısıyla özetle “kandırıldım” demiştir. zaten kandırılmak bir tek akp destekçilerine mahsus. ahmet hakan hemen ısınmışsın savunduğun cepheye.
  • tüpçü doğan medyayı satın alınca ahmet hakan bir anda iktidar yanlısı oluverdi ve bende devamlı okuduğum yazılarını kendisi midemi bulandırdığı için bıraktım.

kendisini uzun zamandır ne izlerim ne okurum.geçenlerde ismail saymaz'ın bunun programında birilerine adalet dağıttığı bir konuşmasının videosunu izledim.bir baktım ki ben okumayalı, izlemeyeli ahmet hakan efendi fikirsel olarak döndüğü gibi imaj olarak da değişmiş. adam uzun sakallarını kesmiş muhafazakar bir sakal şekline dönmüş ,saçlardaki eski dağınıklık gitmiş bir toparlanma bir efendi ,mutasıp bir şekil gelmiş.

adam resmen topyekün döndü lan. kesin namaza ,oruca da başlamıştır.

o değilde şu ülkede en nefret ettiğim insanların başında gelen cem küçük denen medya tetikçisi her fırsatta '' ahmet hakan çok tehlikelidir ,dönektir .patronu kimse onun adamıdır ,buna güvenmeyin '' der ,dururdu. ulan cem küçük gibi adam haklı çıktı ya bu ayıp da sana yeter ahmet hakan.
  • bugün köşesinde yayınladığı cem yılmaz röportajında bakkalarda olan "bilgelik ve erdemden" söz eden cem yılmaz'ın her bakkal değil şerhini düşmek için "hacı bakkallar da var" tespitini tıraşlayan gazeteci...

youtube videosundan ilgili yer için tık tık... videodan ilgili yer atılabilirmiş ama makaslandığında çok mu belli oluyordu acep?**

röportaj yazıya geçirilende bazı yerleri illaki atmak lazım orası kesin de (punch line da atılmaz ki kardeşim) neresi atıldığı da önemlidir gibime geliyor zaar...
  • puhah tayyip erdoğan'a öyle böyle yanlamamış. "siz faiz inerse enflason iner demiştiniz, bütün ekonomistler feveran etmişti, ben de onlardan etkilenmiştim, şimdi faiz indi(hehehee, gülüyor)enflasyon da iniyor. ben o konuşmalarınızdan bir şey derledim bir bakalım sonra devam edelim ehe ehe.
    "ekonomide olumsuz tablo yok, hatta tam tersi" diyor... vay be. yazdım bu adamı da. yahu enflasyon ekonomi falan filan zırvalıkları gerçek olsa bişe demiycem. ama ekonomide olumsuz tablo yok diyor yav yanlamak için. acınası :)
  • yandaşlıktaki evrimini tamamlamıştır.
  • 3-4 saat önce berlin sokaklarında denk gelip selamlaştığımız gazeteci. toplantıda kafası biraz dağılmış sanırım çantasını açık bırakıp yürümeye koyulmuş. biz yetiştiğimizde almanlar çantan açık diye ahmet bey’i çekiştiriyorlardı. neyse ki hemen bir türk olarak yetiştik de dağılın burdan ahmet’i sevmekte, germekte bize düşer pis almanlar diye kovaladık hepsini.
  • son günlerde yine imamoğlu'na sarmış gasteci. çok kısa bir ara verip yine başlamış. bir gazeteci olarak eleştirebilir elbet fakat durum kıyaslamaları hiç mantıklı değil. nereden ne bulsam da olumsuz bir bağlantı kursam diye kendini çok fazla zorladığı belli oluyor. bağlantı kurayım derken, iki durumu birbirinden çatırt diye ortadan ayırıp, bağlantıyı iyice koparmakta pek usta. bunun farkında olmaması yahut fark edenler olabileceğini düşünmemesi de ayrı bir hikaye.
hesabın var mı? giriş yap