• "yååeaeaé eksici comarligi iste yååeaeaé" diye uzun zamandir sallamiyordum bu kisi hakkinda yazilanlari, ama bu aksam calisirken arkaya acayim dedim de monitoru isirarak kapattim.

ıgrenc bir demagogluk ya. bir iddia atiyor ortaya, yegane konugu olan muharrem ince dogrusunu soyluyor, cevap vermeden "ya onu birakin" diye bolup, kendi argumanini soyleyip, baska soru soruyor.

konumunu kullaniyor, kacak dovusuyor. yalanlarini adice arada kaynatiyor.

gercekten tarafsiz bir bolgede kameralar esliginde denklessek de, evire cevire maymun etsem seni.

edit: trt bolumunde cevap veremedi icinden ivildandi sadece. belki cayir cayir yalan soylemeyi kaldiramiyordur hala. acikcasi o da yeter bana. gelinen noktada bir sunucunun en azindan cayir cayir yalan soylerken sesinin amigdala'dan kisilmasina tutunacak haldeyim cunku.
  • bugünkü yayınında muharrem inceye sözüm ona pas atıyormuş gibi görünüp sol kesime göz kırpıyormuş gibi yapıyormuş gibi... alakası yok, ver yansın dalıyor muharreme. cüretkar dalıyor. rahat rahat dalıyor. biliyor çünkü muharreme dalınca bişey olmuyor, bilakis daha iyi oluyor. yarın öbür gün "bakın naptık gördünüz mü, bi de kızıyorsunuz bana" demek için dalıyor.
  • bu gece sorduğu bütün soruları ve bütün karşı çıkışları kulaklığından okudular. böyle tiyatro olamaz, nasıl sıkıştılarsa kimbilir.
  • kendisinin kabataş görüntülerini izledim diyen haysiyetsizden hiçbir farkı yoktur. hüsnü bozkurt'un konuşmasını dinledim diyerek alenen yalan söylüyor. dinlemiş olsaydı o konuşmada emperyalizme vurguda bulunduğunu anlayacak kadar zeka seviyesinde. her ne kadar beyaz çorap giymeyi sevse de belli bir zeka seviyesindeki adamın bu sözü vatandaşlara atfediyorsa bunun altında bir art niyet ararım.
  • yersen adı "tarafsız bölge" ahmet hakan'da hesapta tarafsız . alenen akp li yandaş gazeteci gibi taraf tutuyor. dünya döndükçe dönecek .
  • bir gazeteci.

şahsen son yıllarda ben sayamadım kaç kez taraf değiştirdiğini.

fakat, sevgili ahmet hakan,

bence o programın adını değiştir.

bütün hayvanlar eşittir ama domuzlar daha eşittir.
    tarafsızsın sözde, ama bazılarına "daha" tarafsızsın...

değiştir kardeşim o programın adını.

ne koyarsan koy, banane.
    ama bari programının adı dürüstçe olsun.
  • muharrem ince konuşurken dinlemeyip elindeki telefonla tweet yazmaya çalışan saygısız moderatör.
  • o son dayağı yemeyecekti
  • şu adamın muharrem ince'ye attığı pasları ''taraflı yanlı herif'' diye algılayan ekşi beyninize sizin...
  • "iki şey sonsuzdur, ahmet hakan'ın yavşaklığı ve evren. ama ikincisinden o kadar emin değilim."

alper birdaş
hesabın var mı? giriş yap