• ahmet hakan o itirafı değil kendini savunuyor aslında. bu adam kanal 7 çıkışlı, siz fetö geçmişi olmadığına inanıyor musunuz?
  • halen daha ahmet hakan ı okuyan, okumakla da kalmayıp onu ciddiye alıp yazıp çizdiklerine kafa yoranlar kaldı mı yahu ? *

tavsiyem görmezden gelinde kudursun. kendi çalsın kendi oynasın.
  • ahmet hakan tam bir profesyonel. (iyi anlamda değil)
  • ulan emre cemil ayvalı denen elemanı bir kere tv'de gördüm adama 30 saniye tahammül edebildim pirü pak olarak anlattığı adam egoist, şımarık, aileden zengin olup bir yerlere geldiği her halinden beli olan birisi bunu gelmiş vatandaş övüyorsun bi yürü git ya.
  • ahmet hakan'da her türlü rezilliği savunmak için kılık değiştirebilen biridir. o yüzden şaşırmıyorum. zaten bilenin bildiği ama unutulmayacak bir itiraf yaptı adam hala dır dır yapıyorsun ahmet. yok 18 yaşında teşkilata girmiş de bilmem neymiş de dır dır.
  • ahmetcigim ağzının kenarını sil
  • hükmünü yesinler ahmet hakan. hükmün ne demek ya? fikrim şu falan der insan.

bir de resmini falan koymuş. yok düzeyliymiş yok polemikten kaçıyormuş şöyleymiş böyleymiş.

ya başlığı orda;

(bkz: emre cemil ayvalı)

aha buyur oku düzeyli, polimik sevmeyen genç siyasetçiyi. bu kadar insan tanımadığı birine sırf gömmek için yazmaz herhalde ne gördüler duydularsa onu yazdılar.

evet resmen ara yapmaya hürriyet'teki köşesini kullanıyor.
  • kalemimdem yağ damlayan adam, olsun bu beyefendinin yeni lakabı, hiç yoktan yazısını okumuş oldum
  • --- spoiler ---
    genç bir siyasetçinin, sonradan “kastı aşan ifade” diyerek özeleştiri yaptığı bir hususun üzerinde bu denli tepinmenin yapıcı bir tarafı yok
    --- spoiler ---

"özeleştiri yaptığı" diyerek yumuşatma çalıştığı o "hususta" binlerce insan acı çekti, çekmeye de ediyorlar. sadece bir gecede 300 insan öldü. ışini kaybeden, haksız yere cezaevine atılan, hapiste ölen insanlar, itibarları yerle bir olanlar...

tilki eninde sonunda kürkçü dükkanına geri döner. bu beyefendinin durumu da öyle. nihayetinde genlerinde var islamcılık. bundan mütevellit beni şaşırtmayan bir savunma. adamın orijini siyasal islam zira.
  • yetişkin bir ahmet hakan tarzındakiler günde binlerce kez sıvayabilir. siyaset içinde bir hata mı yaptınız ya da medyada parlatılmanız mı gerekiyor, menajerini arayın ve sizin için sıvama işlemine başlasın. gazeteciliğin geldiği halden artık iyice utanmaya başladım.
hesabın var mı? giriş yap