• ailesinde akp li sayısı 0 olan insanla aynı görünme olasılığına sahiptir
  • aile kapsamına, dayıoğlu, amcaoğlu vb. giriyorsa, olmayan insandır zannımca.
  • biri bana mi seslendi?

"eger öyle birseyi duyarsam o sohbet evini icinde siz de varken basiniza yikarim" diyen asker / istihbaratci amcalariniz varsa, bir dönem cevresel sebeplerle ilgi duyulsa ve cok masum gibi görülse bile ister istemez sülalecek uzak durmaniz saglanmis olur.

bizimki öyle saglandi yani.
  • benim. hiç yok. dayının amcası, halanın kayınçosu falan hiç yok. zaten bizim aile öyle hacı hoca işleriymiş hiç sevmez. onları seveni de sevmezler. o yönden şanslıyım. eyyorlamam bu kadar.
  • ailemde zaten yok hatta 2 halam, 4 dayım, 2 teyzem ve bunlardan olma kuzenlerim/yeğenlerim ve hatta onların çocukları... sıfır... olmayınca olmuyor yani, imkansız bir şey değil.
  • (bkz: aaa ben)

hani 7 kat derler ya. öyle bile yok.

ama gelin görün ki eşimin çalıştığı üniversite bu sebeple kapatıldı. ne olacak, bilmiyoruz.
  • çoktur. kitlesel bir grup degildiler. seçimlerde onların oylarına oynayanların yaşadığı hayal kırıklığından da bu durum net olarak anlaşıldı. az kişiyle ama kilit noktalara yayılmak ana stratejileri idi.
  • akp'li değildir.
  • sulalenin hepsi sekuler, laik, ve yasama yurutme yarginin bagimsiz adaletli ve hukuk sistemi uzerine kurulu olmasindan yana.
  • kendi ailemde zaten yok.ayrıca 2 dayı 1 amcaya sahibim onların çocukları falan desen onlarda da yok.
hesabın var mı? giriş yap