• biz zaten kabul ediyoruz,

eğitimde başarısız olundu. 16 yılda 16 kere sistem değişti.
    kpss sorularını çaldırdık maalesef. insanların emeklerine yazık oldu.
    ekonomi çok kötü bir duruma geldi.
    inşaat sektörü patladı, patlayacak.
    dış politika başarısız olduk. filistin, mısır, suriye, ırak hiçbirisi istediğimiz gibi olmadı. mezhepçi davranmak doğru değildi.
    gençler işsiz kaldı. maalesef diploma enflasyonu oldu. biraz bizim hatamız da oldu. her yere üniversite belki de doğru değildi.
    rüşvet alanlar, komisyon alanlar çok arttı. ayıklamamız gerekiyordu. cezalandırmak gerekiyordu. ürktük.
    halk birbirine düştü, kamplaştı. payımız yok değil.
    özellikle taraf olmayan, bertaraf olur söylemi doğru değildi.
    keşke dolmabahçe, kabataş'da cumhurbaşkanımız yanlış aktarılan meseleler konusunda daha tutarlı, dürüst davranılabilseydi.
    ali ismail korkmaz gibi gençlerimiz için hep beraber üzülmemiz gerekiyordu, fırıncı, esnaf gerektiğinde polistir, askerdir, hakimdir söylemi doğru olmadı.
    kurucu değerlere saldırmamamız gerekiyordu.
    yargı bağımsızlığına yönelik müdahaleler doğru olmadı.
    bazı arkadaşların cumhuriyete yönelik tavırları, 90 yıllık reklam arası sona erdi gibi söylemleri doğru değildi.
    adil seçimler olmuyor, elimizden geleni yapıyoruz.
    reza zarrab gibileri korumamak gerekiyordu.
    asker cemaat konusunda uyarırken dikkate almadık. gereğini o gün yapmamız gerekiyordu.
    tarikatları biraz fazla boş bıraktık. devlet kurumlarında fazla örgütlendiler.
    medya özgürlüğü meselesinde çok büyük hatalar oldu. bazı arkadaşlarımız medya özgürlüğünü hala içselleştirememiş durumda.
    havuz medyası kurmak doğru bir plandı ama biraz daha dikkatli olunabilirdi. trt'yi tek partinin yayın organı haline getirmek doğru değildi.
    eşimiz dostumuz fazla zenginledi. biraz ölçü kaçtı.

yani evet sayacak çok şey var. ama şunu unutmamak gerekiyor, ak parti de bu ülkenin bir partisi. bu ülkenin içinden çıktı. insan hata yapar, ya niyet?

ak parti'nin iyi niyetini görmek gerekiyor. mesele rüşvet alanlar oldu hangisi partide şu anda? hepsini yolladık.

oy vermeden önce bir kere daha düşünün. aklınızla değil, kalbinizle düşünün. ne hissediyorsunuz?

#kalbinledüşün

bu arada kampanyaya desteklerinizi bekliyorum. beni kırmayın. bir bakın. mutlaka destek olun. özellikle seküler kesimden destek bekliyorum. şimdilik 1 kişi destek oldu.
    (bkz: oy verirken kalbinle düşün kampanyası)
  • rüşvet alanları yargılamadık, aldıkları rüşvetleri rahatça yemeleri ve başkalarına da rüşvet yiyecek alanlar açılması için kenarıya aldık.
    alın size akp'nin iyi niyeti.

laftan anlamıyor musunuz? illa çizerek mi anlatmam lazım?
    o halde buyrun akp'nin iyi niyetini çizerek anlatayım:
    https://i.sozcu.com.tr/…-dha-aa_16_9_1526230339.jpg

allahınız var mı lan sizin?
    nasıl bir tarikatsınız?
  • eylem, niyetten bu kadar da bagimsiz olamaz. tum bunlarin ardindan artik hala iyi niyetten bahsedilebilir mi? niyeti iyi olan bir partinin iyi niyetini gostermek icin yeterince firsati oldu saniyorum.
  • #kulağınlakonuş
    #burundeliklerinlegör
    #koltukaltıkıllarınlakokla

hayatımın, emeğimin, gözlerimin ferinin, umudumun, gençliğimin çalındığını hissediyorum. oldu mu?
  • hata yapan ceza çeker akp hariç. ben sen o diğer parti farketmez hata yaptığımızda cezasını çekeriz bir tek akp liler hariç. rüşvet alanı kenara çekmek değil yargılayıp ceza vermek çaldığı devletin parasını tekrar devlete döndürmek gerekirken sırtını sıvazladılar. 2 güne kalmaz halkbank davasından ceza da gelecek ve rüşveti alan değil 80 milyon o cezayı ödeyecek.
    bu mu iyi niyet.
  • cehenneme giden yol, iyi niyet taşlarıyla döşelidir.
  • "yahu madem ak parti bu kadar iyi niyetli, ülkenin yarısı paranoyak mı amına koyayım?"
    dedirten açıklamadır.
  • eğitimde 16 yılı boşa harcamışsan ülkenin geleceğini mahvetmiş oluyorsun. bir nesil birilerinin siyasi emelleri uğruna heba oldu.
    bu vakitten sonra daha da iyi niyet aranmaz.
  • niyet zaten baştan belli de, o niyet iyi niyet değil şeklinde cevaplanacak hede..
  • iyi niyet her şeyden önce hatayı kabul ederek başlar ki izah da kabul ediyoruz diye başlıyor. ancak kabul edilmiyor. sayın cumhurbaşkanı eleştirilere şu şekilde cevap veriyor.

"biz onların asıl amacını biliyoruz"
    "bunlar çok zavallı"
    "bunların arkasında abd israil var"
    "bunlar pkk'lı"
    "bunlar fetöcü"
    ve final olarak yeni eklenen "bunlar adam değil"

hiç bir şekilde konunun içeriğine değinmeden konuyu gündeme getirene hakaret edip konuyu kapatmak, nasıl bir iyi niyettir.
hesabın var mı? giriş yap