• bu gidişle ciddi ciddi gerçekleşecek olaydır zaten bu durumdan rahatsız olacaklarını sanmıyorum. yanan bir evin içindeler çıkmak için en yakın zamanda bir erken seçimle işi bitirecekler.

çevremde 'bu adam hayatta akp'den vazgeçmez' dediğim bir sürü insan bıkmış,usanmış bunların kibirinden (:d) 'odtülü gençler gibi hakaret etmedik diye mi değer görmüyoruz.. tabanı yok sayıyorlar.' gibi gibi bir sürü bahaneleri var hepsinin. özellikle esnaf ve emekli tayfa 'krizi' bahane ediyor. işin gülünç yanı muhaliflerin değer gördüğünü düşünüyorlar adam bana diyor ki 'sizin devriniz başladı gidin isteyin reis'ten.' asla onlar gibi olmadığımızı bilmiyorlar tabi.

(bkz: o zaman son kez ak parti)

eee şimdi bunun hepsinin bedelini ödeme zamanı sayın seçmenler, biz bunları söylediğimizde vatan haini olmakla fetöcü olmakla suçlandık. bunları yapanlar da sizlerdiniz.
  • olmayacak olan olaydır.

(bkz: türkiye'de evlerdeki ortalama kitap sayısı)
  • o "etrafımdaki akp'lilerin hepsi isyan ediyor" dediğiniz akp'lilerin hepsi, firesiz yine akp'ye oy verecek. yok yere ümitlenmeyin. o kitle öyle bir kitle.
  • jsakşsjdaşksjdaşkjsdajsd gene mi geldiniz lan siz ? olm ben şimdiye kadar oy vermedim akp'ye. ama artık vereceğim. hatta su veren itfaiyenin de hortumunu seveyim.
  • hatırlatmak gibi olmasın lakin son seçimi "kek" ile kazanan bir partiden bahsediyoruz...

olmayacak olandır...

edit: yine gelmiş bir beyinsiz "beyninize tüküreyim" diye mesaj atmış. şimdi uzun uzadıya anlatacak vaktim yok. sadece seçimden önce vaadedilenlere bir bakın. hangi adaya oy verdiğinden bağımsız tarih böyle sürreal bir seçim dönemi görmemiştir...
  • (bkz: #82900252)
  • temenni ettiğim ancak her zamanki gibi gerçekleşmeyecek olaydır yine belediyelerin çok büyük kısmını akp kazanacaktır.
  • evet benim de gözlemlediğim olaydır. cumhurbaşkanını televizyonda izlerken ağlayan kişi, belediye seçimlerinde adaylar henüz açıklanmamışken ak partiye oy vermeyeceği üzerine yeminler etti.

sanırım bu seçim eski seçimlerdeki gibi olmayacak. ak parti adayı kim olursa olsun isme bakmadan erdoğan hatırına, sevdasına oy verenler bu alışkanlıklarını terk etmiş görünüyor.
  • bütün evlerde buzdolabı olduğundan seçim hezimeti olmayacaktır.
  • hah gelmiş gene.
    he anam he hezimet. he bu sefer kesin gidiyorlar dimi? noldu gene mahallendeki tekelci abi de mi rahatsız? koyu ak partili arkadaşın bu sefer biraz zor mu dedi? kahvede okey oyanayan amca bu sefer benden oy moy yok bunlara mı dedi? isyan eden çiftçi videosu mu izledin?
    lan o harita son 16 yılda olduğu gibi sapsarı olacak. bunu herkes biliyor. hâlâ daha şu mevcut durumda bile, hâlâ daha genel seçimdeki hüsrana rağmen şuna inanıyorsunuz ya. ve en acısı da yerel seçimleri kaybetmesini istemek. genel seçimden zaten ümidi kestik bari yerelde sevinelim mi olay yoksa?

yapmayın arkadaşlar. çok komik oluyor.
    not: artık hiçbir partiye oy vermiyorum spor.
hesabın var mı? giriş yap