18053 entry daha
  • 2 haftadır kitabımı göndermeyen alışveriş sitesi. müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum.
  • marka hırsızlığı ortaya çıkan patiswiss' i satmaya devam eden ticari ortağı.
  • benim açımdan artık hepsiburada'dan falan pek farkı kalmamıştır.

27 mart 2024'te amazon.com.tr üzerinden, amazon germany satıcılı ürünü, üzerinden 1 ay geçmesine rağmen teslim edememiştir.

kolay gelsin diye ayri bir vasat altı firma ile çalışmaktadırlar. 22 nisan pazartesi günü nihayet istanbul'a gelen ürün; koca bir hafta içinde çekilip, gümrük işlemleri dahi yapılamamıştır. kolay gelsin musteri hizmetlerini dün aradığımda, ürünün henüz ellerinde olmadığını, gönderici firma ile iletişime geçmemizi söylediler.

amazon kargo takip bölümünde, ürünün teslimat tarihi bugün yazıyor ama ürün hâlâ dağıtıma çıktı diye belirtilmiyor. bunların yarim yamalak işleri yüzünden, bütün gün boşu boşuna evde kargo beklemek istemiyorum. çünkü içimden bir ses, bugün bunların bu kargoyu teslim etmeyeceğini söylüyor.
  • her alışveriş öncesi normal olarak çok satanlara baktığımızda;
    "8 yorum ve 2 yıldızlı" 1. sıradayken aşağılara inip hatta diğer sayfaya geçince

bakın burası çükümelli;
    "2170 değerlendirmeli 4 yıldızlı" bir ürün 57. sırada nasıl olabiliyor aq anlamadığımız bir site.
hesabın var mı? giriş yap