• anarşistten sonra orospu çoocuğu olmak yazacak sandım. en azından onu yazmamış.

klasik dinci zırvaları. müslüman, hristiyan farketmiyor.

benim inandığım doğru, senin inancın bok.

bir de bunların "ya tanrı varsa", sözü yok mu. off of.
  • 4.sınıf türkçe kompozisyon dersinde okunanları anımsatıyor.

çirkin bir görüntüyü güzel görmeye çalışırsan güzel görünür yazmış en azından dinin çirkin olduğunu kabul etmiş.
  • tam benim orta1deki düşünce tarzım.
  • okumadım da sırf başlık ve giriş kısmıyla bile yazının seo için yazıldığı anlaşılıyor. ne ateizmi, teizmi bunların tek bir dini ve imanı var o da para.

alakalı bakınız, (bkz: haber sitelerinin google'ı çöplüğe çevirmesi)

ve tabii sürekli küfür ettikleri atatürk'ü para söz konusu oldu mu baştacı ettikleri olmuştur.

(bkz: akit'in 29 ekim'de atatürk fotoğrafı paylaşması)
    (bkz: 18 mart 2020 akit gazetesi turkcell reklamı)
  • "atomların dünyasında kaybolan boş beyinler"den sonrasını okumayan tek ben değilmişim.
    tanrının olmadığını kavradığımda ilkokuldaydım.
    boş işler bunlar.
  • adamlar açık açık toplumun dinle uyutulduğunu, öyle itaat ettirdiklerini itiraf etmiş. dinlerin en büyük fonksiyonu bu değil mi zaten? bu açıdan katıldığım yazıdır.
  • ciddi ciddi 12-13 yaşında birinin yazdığını düşündüğüm zırva.
  • ateizme bilime yaklaşarak değil dine yaklaşarak ulaşılır. atom matom saçmalamış.
    kimse durduk yere evrim varsa dinler yoktur demez. zaten din eğitimi korkuyla verildiği için düşünmeye bile korkar. ne zaman ki bu korkuyu bastırır bahane bulunan çelişkiler kafada döner durur.
    kişi araştırmaya başlar. bilimsel araştırma değil, dini araştırma. her soru başka sorulara sebep olur. binlerce soru işaretine cevap bulunamaması da bilinirlik sebebiyle ateizm ile sonuçlanır. deizm, agnostiszm vs garip bir şekilde ateizmden sonra ulaşılan basamaklardır.
  • agnostisizm - ateizm arasında gidip gelen bir birey olarak,

* ateizmi çökertme (!!!!) konulu bir münazaraya katılsam
    * diğer tartışmacılar 6-7 yaş grubunda olsa
    * ilk söz alan konuşmacının münazaraya giriş metni bu olsa

kendisini tebrik eder ve '' bravo be çocuğa '' derdim.

sanırım bu gazeteci (!!!) vatandaşın kuzeni yazmış.
  • akit ve kitlesinin de ateizmin yükselişte olduğunu fark ettiğini gösteriyor.
hesabın var mı? giriş yap