• doğrusu "ak partili olmayan herkes vatan hainidir demeye getirmek makul bir ifade değildir diye düşünüyorum" olan cemile bayraktar densizliği.

https://twitter.com/…aktr/status/951077309334851585

allah razı olsun kendisinden, sadakamızı vermiş.

edit: vecize diye ironi yapmak istemiştim ama alınan kırılan olduğunu görünce değiştireyim dedim. artık özlüsöz değil, densizlik.
  • 'makul değil filan ama, biraz ısrar ederseniz itiraz da etmem' demeye de getirmiş sanki.

ne demek makul değil yahu?
    saçmalık desene şuna!
    asıl hainlik bu desene!
    bölücülük yapmayın desene!

makul değilmiş, mıymıy...
  • "ak partili olmayan herkes vatan hainidir” demeye getirmek makûl bir ifade değildir diye düşünüyorum"

--------

"akp li olmayan herkes vatan haini olabilir mi yahu? baştan aşağı zırvalık, saçmalık" diyemeyen ancak "diye düşünüyorum" diyebilien bir kişinin açıklaması.

şunu yazmak bile esasında durum itirafı ama farkında değil tabi...
  • dünya böyle aymazlık , utanmazlık görmedi
  • ama yine de bir büyüğümüze sormak lazım diye devam edecek gibi duran ifade.

tüm memleketin tüm konularda bir takım ön fikirlere sahip olabildiği ama nihai fikrin ulu manituya sorulması gerektiği bir distopyanın senaryosu yazılsa böyle olurdu demek makul olurdu diye düşünüyorum ben de ama bilemedim şimdi. hem zaten o iş ancak kuzey kore'de olur. öyle olur di mi?
  • çen düçünüyon mu, çen ne kadar da çevimliçin sen...sen...sen bi git ya allasen.

tercüme: akp'li olmayan herkes vatan haini değil, bazıları öyle; ama akp'li olanların hiçbiri vatan haini değil.
  • akpli olmayan herkes vatan haini demek makul değil ama reisten buna bir itiraz gelirse o zaman vatan hainidir. bunun lamı cimi yok arkadaş bunlara muhalif olursak vatan hainiyiz, devlet düşmanıyız! neden çünkü vatan da akp ve reisten ibaret, devlet de!

sanki vatanın ve devletin bir kısmını pkkya, tamamını fetöye biz verdik! hayır arkadaş! bunu yapan sizdiniz, siz, hepiniz!
  • (bkz: cemile bayraktar) kim amk. harbiden bilmiyorum kim olduğunu.
    ekşi sözlük yazarları arasında gereksiz, vasıfsız insanları takip eden ne kadar çok kişi var! ağzı olanın konuştuğu, twitter hesabı olanın saçmalama uğruna gündeme gelmeye çalıştığı şu zamanda her şeyi şu platforma taşıyıp kirlilik oluşturmayalım.
  • akıllarından bayağı böyle fikirler geçiyor ki, söylenmesine ihtiyaç duyulmuş söz öbeği. vatanseverlik, vatan hainliği, akp'li olmak kavramlarını yeniden sorgulatmıştır.
  • bölücülük içerebileceğini 'düşündüğüm' sözler. beş bin senelik koskoca milleti akp'li olanlar ve akp'li olmayanlar şeklinde bölmek tüm millete yapılmış bir saygısızlıktır.
hesabın var mı? giriş yap