• akp'nin yaptığı şehir hastanesi uzak diye akp'ye oy vermek... bilemiyorum..

(bkz: müstahak)
  • dünya şehircilik yarışmasında(wri) daha yeni son beşe kalan şehir için ''chp bu şehirde başarısız olmaya başladı'' diyenleri gördük.

akp'nin eline verin de beş senede yozgat'a dönüşümü gerçekleşsin.
  • valla şehir takımlarının durumu yüzünden oy verilmeyecekse gaziantepsporun ve ankaragücünün halini görünce insanın dilini götüne sokması gerekliliği ortaya çıkıyor.
  • çok mantıklı olan durum.

tramvay iptal.
    arap turist loading.
    sazova parkının her boşluğuna nargile kafe açılması.
    porsuk kenarına hanımlara özel plaj.
  • haller gençlik merkezi nin ensar vakfı na devredilmesiyle sonuçlanacak olan hede.

bak buraya yazdım.
  • akp'ye oy vererek über şehircilik anlayışını tatmanızı isterim canı gönülden. şehir takımını desteklemiyormuş ya başkan sanki zorundaymış gibi, verin akp ye desteklesinler.

az daha unutuyordum, porsuk çayını falan da doldurup üstüne güzel bir site kondururlar ama olsun, über şehirleşme bunu gerektirir. çünkü biliyorsunuz, akp de olmayan ne kadar şehir varsa trafik berbat, akp nin olan şehirler trafik olarak muazzam.

kuvvetle yüksek ihtimaldir, alabilir. izmir kesin eskişehir plase bende.
  • eskişehir halkının bindiği dalı kesmesi anlamına gelir. öğrenci ilgisi azalınca, 1+1 evlerinizi yarı fiyata kiraya verecek öğrenci aramaya başlayınca, "lan biz nerede hata yaptık acaba?" sorusu ile bir aydınlanma gelir ama geç olur.
  • --- spoiler ---

çoğu mahalleye kat ve imar izni verilmeyişi

--- spoiler ---

siktir git.
  • yıllardır yaptırılan göçlerin karşılığı olabilecek durum. gerçek eskişehirlilerden akp’ye oy çıkmaz.
  • yönetimlerin yolsuzluk ve hırsızlıklarla batırdığı şehrin futbol takımının hesabını sorumlulardan değil, belediye başkanından sormaya çalışanları görmemizi sağlamış durum. belediye kaynaklarının futbol takımlarına aktarılması çağ dışı bir yolsuzluk örneği ancak bu ülke için normal sayılıyor maalesef.
hesabın var mı? giriş yap