• sessizlerin sesi, kimsesizlerin kimi olmuş çocuk. efsane olur demedi demeyin.

(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
  • hissederek etmiştir.
  • kadınları bilinçli yahut bilinçsiz olarak aşağılamasından ötürü küfrü hiç sevmeyen bir birey olarak "ak porrrtininn daysınnı zikemmm" küfrüyle en azından pozitif ayrımcılık yapmasından ötürü takdir ettiğim velet.

dayısını zikmek nedir amk ya hahahahahah
  • tiner çekmiş çocuk. üzüldüm be.
  • ulkenin geri kalani kadar cinsiyetcidir.
  • kendisine övgüler yağdıran tatlı su solcularının ilkokula giden minik oğulları ve kızlarıyla sınıf hatta sıra arkadaşı olmasını istediğim çocuk.

çocuk o yahu. hiç yakışıyor mu küfür etmek. hiç yakışıyor mu siyasi eylemde bulunmak.

ak partili birine köpek saldırmış gibi duygularla izleyip mutlu olanlara yazıklar olsun.

not: chp liyim.
  • ileride bu videosundan utanmasını ümit ettiğim çocuk. hem yeni bir şey denememiş heyecanlanmayın, "gelecek nesil bomba gibi geliyor helal be" kafasını yaşayacak kadar riyakar olduğunuz için söylüyorum. "anasından girip bacısından çıkan" nesilden bol bir şey yoktu bu ülkede. rumlara, ermenilere, yahudilere, kürtlere, alevilere, solculara, sağcılara, başka siyasi görüşlere inananlara... anasından girip bacısından çıkan bir dolu neslimiz vardı bizim. kahvelerde öğle eğlencesi olarak sergilenirlerdi. tahkir etme unsuruna bak: "anasında girip bacısından çıkma". beyni bu şekilde çürüyerek gelen yeni bir jenerasyona daha ihtiyacımız yok. denendi, çalışmıyor.
  • siyaseten söylenecek sözü olmayanların sözcüsü olmuş çocuk. aynı öfkeyi chp ve mhp için hissettiginden gram şüphem yok.
  • yapma be çocuğum, yakışıyo mu o küfürler. nası bi ailede yetiştin.. sen gibi milyonlarca çocuğun olması da o çocuğun küfürlerini haklı çıkarıyo o ayrı tabi. siyaset kaç yaşındaki çocukların bile gözüne sokulur oldu. adam gibi siyaset yapaydınız ibneler. çocuum sen ana bacı küfrü bırak çalış dünyayı evreni anla, çok istiyorsanız küfür ben tüm bu çocukların yerine küfrederim yeter ki böyle cahil büyümeyin.
hesabın var mı? giriş yap