şükela:  tümü | bugün
  • --------------------------- spoiler -------------------------------------

mhp lideri devlet bahçeli, selahattin demirtaş'ın cezaevinden çıkarılması çağrılarına tepki göstererek, "ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela alaattin çakıcı, mesela kürşat yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı?" diye sordu.

odatv'de yer alan habere göre alaattin çakıcı, devlet bahçeli’nin kendisiyle ilgili sözlerine teşekkür etti.

alaattin çakıcı’nın mesajı şöyle: “ömrünü adı gibi devlete adayan sayın bahçeli’nin mecliste benimle ve arkadaşım kürşat yılmaz’la ilgili ayrıca tüm kader mahkumları ile ilgili söylemlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

ben ülkücüyüm hiçbir parti gözetmeksizin ölçüm devletin bekasıdır. seçimlere 15 ( onbeş ) gün kala mutlaka bir yazı daha yazacağımın bilinmesini isterim. 24 haziranda yapılacak seçimler, milletimize islam dünyasına ve yaşadığımız coğrafyaya hayırlara vesile olmasını rabbim'den niyaz eder. devletimizin bekasına gönül vermiş 80 milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşlarımıza saygılarımla arz ederim.”

-------------------------------- spoiler -------------------------------------------

haber
  • alaattin çakıcı'nın hakime ayar verdiği görüntüleri izleyip helal olsun demiştim. şimdi ise devlet bahçeli'ye teşekkür etmesine şaşırdım
  • ön yargıyla yaklaşmadan düşünmek gerekirse, bu adam gerçekten devleti için çalışmış bir kişidir. bilinenler ve şehir efsaneleri bile sevdiriyor. sadece (bkz: alaattin çakıcı) için çıkartılan af olsa bile kabulümdü. kendisi kamera ve medya kabadayısı değildir.

ama bunu 2018 (bkz: mhp) si yapmasa daha anlamlı olacaktı.

sen şimdi asla inanmazsın ama haksızlığa uğrayan (bkz: solcular) ı bile 4 kez kurtarmışlığı vardır.
  • devlet bahçeliye teke taşağı ve yürüyen buda kılıklı herif diyen çakıcı’nın teşekkürüdür. gerçi bahçeli de reis’e neler diyordu ama şimdi kanka oldular, midesizlik genetik bunlarda galiba.
  • çakıcı reisi dışarı çıkartırsa ilk davadan döndü diye devlet bahçeli’yi vurur ve tekrar hapishaneye girer.
  • vay vay vay çakıcıya bak sen. 2015 de mi ne buna resmen 'taşaksız'demişti. zaten peker'e bakınca ülkücü mafyanın ne bok olduğu az çok belli oluyor. (bkz: başkanım gör beni)
  • bu alaattin çakıcı adlı yaptıklarının terörden farkı olmayan tescilli suç örgütü liderinin de amma seveni varmış. reis falan diyerek övdüğünüz kişinin işlemediği suç yok. en az 40 kişinin ölümünden doğrudan sorumlu olduğunu, çek senetten tutun da derin devletçilik oynamaya kadar her naneye karıştığını da yazın.

(bkz: devlet bahçeli'nin alaattin çakıcı'ya af istemesi)