• şuan galatasaray'da doğum yeri brezilya olan 15-60 yaş arasındaki herhangi bir melez erkek vatandaşı santrafor oynayabilir. ne olursa olsun ligin ilk yarısındaki kadar saç baş yolmayacağımız kesin. gelirse hayırlı olsun
  • çöp hatta çöp kutusu.
  • alan’ın berberiyle konuştum transfer bitmiş istanbul gece hayatı internet araştırmaya başlamış hayırlı olsun sabah kap gelir
  • hala gelmemiş olmasının sebebi,çinlilerin sözleşmesinin son gününe kadar takımda tutmak istemesi ise,allah belanızı versin.
  • henuz gelmedigine gore alan razi ama satan razi degil.
  • allahım forvet mi?
    bu takım da ortalama halde her forvet iş yapar.. ki kendisi de yapar buna eminim.

madem forvete verecek 4 milyon vardı? neden gomis gönderildi?
    bu yönetim gerçekten ömür törpüsü.
  • 2 haftadır sürekli 2 gün sonra istanbul'a geliyor bir türlü gelemedi.beyefendi bulunmaz hint kumaşı sanırım adamın keyfini bekliyoruz ki gelsin imza atsın. her takımda 3 er tane forvet bulunurken biz de ne olduğu belli olmayan bıyıklıyı bekliyoruz gelsin de 1 tane forvetimiz olsun diye.
  • tıpkı modeste olayında olduğu gibi yine çin liginden tek bir oyuncuya takılıp kaldık.. umuyorum sonu onun gibi olup forvet transferinde patlamayız..
  • takımının dubai kampı kadrosunda yerini almış olan futbolcu.

https://twitter.com/…orx/status/1084428487459590144
  • bu arkadaş galatasaray'a gelecek galiba. bu kadar sessizliği buna yoruyorum ancak. ön protokol dahi yapıldı, kulübünün sözleşme uzatma opsiyonunu kullanmaması ve serbest kalması bekleniyor gibi. inşallah yılda 4,5m euro civarı vermiyoruzdur yalnız.
hesabın var mı? giriş yap